Halloween a Svatomartinské slavnosti

Halloween je již za dveřmi a pokud chcete tento anglosaský lidový svátek oslavit, ale stále ještě nevíte kde, rádi Vám s tímto problémem pomůžeme. Může jít o restauraci, dětskou párty s kostýmy nebo variantu odcestování do zahraničí. Mexičané totiž například slaví Día de los Muertos, v Hong Kongu byste zažili The Hungry Ghost Festival, v Irsku by to byl festival Samhain a v Japonsku festival Obon.

Pokud "slavnostem strašidel" nefandíte, jistě alespoň uvítáte plány na Svatomartinské hody. Můžeme Vám doporučit a rezervovat restaurace po celé republice, zajistíme dopravu i hotel v místech tradičních oslav.

Třeba v Dolních Věstonicích se slaví již 10. listopadu, v Klimkovicích dne 11. listopadu. Návštěvníci budou moci ochutnat svatomartinská a mladá vína, tradiční svatomartinská jídla a dokonce uvidí i sv. Martina na bílém koni. Zato Valtické svatomartinské slavnosti jsou datovány na 17. listopadu. V unikátním labyrintu historických vinných sklepů si můžete užít husí pokrmy i hrající cimbálovku.

#halloween #festival #svato

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square