Super EXKLUZIV! - lístky na Novoroční koncert Vídeňské filharmonie

V Evropě snad nejpopulárnější slavnostní koncert ve Vídni je pravidelně uváděn od roku 1939. Koná se ve Zlatém sále Hudebního spolku Musikverein, který je považován za jeden z nejkrásnějších a zároveň akusticky nejlepších sálů světa, samotné dění je přenášeno televizí do více než 90 zemí na světě.

Vídeňští filharmonici - mezinárodně nejvíce uznávaní hudebníci - hrají v rámci této tradiční novoroční události vždy to nejlepší z kompozic členů dynastie Straussů.

Vstupenky na tento koncert jsou natolik žádané, že se musí zájemci nejdříve zúčastnit slosování. Pokud měli štěstí a jejich jméno bylo taženo, teprve potom si mohou lístky zakoupit.

S CONCIERGE Unique Concept je to ale trochu jednodušší. My totiž pro Vás dva exkluzivní lístky na tento jedinečný koncert máme k dispozici!

Cena jednoho lístku je 5 500EUR.

A to není vše!

Pro ještě větší novoroční zážitek pro Vám nabízíme ubytování v legendárním Hotelu Sacher pro dvě osoby od 29.12. - 2.1. Celková cena se zde pohybuje kolem 4 500EUR.

Lepší plán na Nový rok Vám nikdo nezajistí! Kontaktujte nás pro více informací.

Zdroj: sacher.com

#viden #vienna #novorocnikoncert #koncert #mimoradnykoncert #vaznahudba #novyrok #sacher #hotelsacher #filharmonie #videnskafilharmonie

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square