Takový kulturní hideaway si necháte líbit

Když potřebujete vypnout, oprostit se od denní rutiny a načerpat novou energii.

Schloss Elmau je pro Vás to pravé místo!

V tomto luxusním spa hotelu v Alpách, vzdáleném zhruba 40km od Innsbrucku, na Vás čeká nejen široká nabídka sportovního vyžití.

V zimním období jsou to blízká lyžařská centra - Seefeld a Garmisch, běžkařské trasy, možnost bruslení, sáňkování nebo ski-safari. V létě je to potom tenis, turistika, golf či cyklistické trasy. Celoročně samozřejmě nechybí hodiny jógy nebo třeba tai-či.

Jednotlivé spa a relaxační zóny jsou uzpůsobeny tak, aby jste mohli celé hodiny jen odpočívat. Některé z těchto zón jsou ideální pro rodinu s dětmi, některé nejsou přístupné dětem a od návštěvníků se očekává, že ani nebudou používat mobilní telefony. V určitých částech hotelu se také můžete pohybovat jen v županu a to včetně jedné z několika místností, kde Vám naservírují snídani. Větší pohodu už si dopřát nejde.

Pokud nejste milovníkem saun, v hotelu jsou příjemné společenské prostory s krbem, kde se můžete pohodlně usadit a třeba si číst knihu z místní knihovny nebo knihkupectví.

V celém komplexu je několik restaurací včetně podniku Luce d'Oro, který se před několika dny zapsal do seznamu restaurací se dvěma michelinskými hvězdami. Pokud ale patříte mezi hosty, kteří dávají přednost bufetovým večeřím, přijdete si také na své.

Určitě nesmíme zapomenout zdůraznit, že se v hotelu pravidelně konají koncerty vážné hudby a jazzu a velké množství uznávaných umělců se do Schloss Elmau hudebního sálu pravidelně vrací. V prostorech už měli koncert např. Maxim Vengerov, Daniel Hope, Janine Jansen a další.

Co doporučujeme??

- Jít si v zimě ráno zaplavat do venkovního vyhřívaného bazénu a nejlépe, když sněží.

- Vyzkoušet Schloss Elmau speciální signature masáž Dr. Imke Königové, která na hotelu funguje jako medical spa ředitel a která se také mimo jiné zabývá čínskou medicínou.

Co byste měli vědět?!

V hotelu Schloss Elmau se v roce 2015 konal Summit G7.

Pro více informací, cenové rozpětí pobytů a balíčků, kontaktujte CONCIERGE Unique Concept.

#cesto #vylet #nemecko #lyzovani #alpy #luxus #relax

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square