Jaké dárky zajistíme?

Jakékoli si přejete ... ale přece jen Vám také můžeme vypsat několik tipů.

Pro páry doporučujete např. romantickou včeři s řízenou degustací vína, víkendový výlet naplánovaný do posledního detailu, adrenalinový zážitek pro dva nebo soukromý kurz vaření s přáteli.

Focení s profesionálním fotografem

Známe odzkoušené fotografy a můžeme zařídit profesionální focení, na které Vaše partnerka nikdy nezapomene. Co třeba pověsit si doma krásný černobílý snímek ve velkém formátu?

Vámi namíchaný parfém

Vůně přesně dle Vašeho gusta a v rámci individuálních preferencí.

Luxusní kabelka

Zařídíme nejen to, aby měla Vaše žena možnost výběru té nejkrásnější kabelky dle priorit, ale také aby byla v luxusním butiku mimořádně hýčkána. Nebo co třeba odpoledne strávené se stylistou a doprovodem po Pařížské ulici?

Masáž

Času na relaxaci a odreagování není nikdy dost. Věřte, že masáží nikdy nic nepokazíte. Doporučíme Vám maséry, kosmetické salóny a zařídíme rezervace či poukazy.

Krátkodobý kurz

... latte art, raw dezertů, pražení vlastní kávy, výroby věnců, mixologie nebo čehokoli, co Vaši drahou polovičku zajímá.

Stále jste nenašli to pravé ořechové? Dejte nám vědět nebo se podívejte se na naše ostatní příspěvky spojené s cestováním, kulturou a sportem!

#darekpromaminku #skvelydarek #vanoce #vanoceprichazeji #tipy

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square