Aurelio Rakousko / Lech

Lech je považován za jedno z největších světových lyžařských středisek a zasněžené hřiště Evropy bohatých a slavných. Proslulá je jeho záruka pěti měsíců v roce sezóny sněhu, okouzlujícího a kvalitního lyžování. Aurelio se nachází přímo u sjezdovky Schlegelkopf v Lechu.

Hotel Aurelio je navržen jednou z předních světových interiérových firem designu - Mlinarič , Henry & Zervudachi. Každý pokoj a apartmá se liší, každý bude mít pochopení pro dědictví této alpské vesnice, kde nezávislá tradice, kultura, pohostinnost a zdravý způsob života, jsou její jedinečnou charakteristikou.

Hotel Aurelio nabízí 6 luxusních dvoulůžkových pokojů, 13 apartmánů různých velikostí a junior apartmá, všechny s výhledem na zasněžené svahy - většina poskytuje tento výhled přímo z vany. Největší a nejhlubší 23m bazén v Lechu je součástí hotelového Spa, které zahrnuje také bylinkovou saunu, aromatickou parní lázeň, ochlazovací bazén, květinovou lázeň, zážitkové sprchy, jacuzzi, vybavené fitness, místnost pro procedury a kadeřnický salon.

Hosté si mohou vybrat mezi restaurací v intimním prostředí Licca Lounge, restaurací Aurelio, nebo venku na velké sluneční terase, kde jsou výhledy na jižní sjezdovky Lechu úchvatné. Ale ať už se rozhodnete jíst uvnitř, nebo venku, kuchyně má vždy gurmánskou kvalitu . Restaurace nabízí a la carte menu tradiční i moderní rakouské speciality, tak jako i pokrmy mezinárodní kuchyně.

Pro rezervaci tohoto hotelu a nebo jiného nás neváhejte kontaktovat.

Zdroj: Privileq

#rakousko

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square