Silvestrovský galavečer s Mozartem

Vkročte do nového roku s okázalostí a stylem W. A. Mozarta za zvuku těch nejkrásnějších árií jeho nejoblíbenějších oper – Dona Giovanniho, Figarovy svatby, Così fan tutte, Kouzelné flétny a Únosu ze serailu – v legendární scénografii Dona Giovanniho od Josefa Svobody a kostýmech od Theodora Pištěka.

Prožijte velkolepý galavečer ve Stavovském divadle. Večerem vás provedou sólisté, hosté, sbor a orchestr Národního divadla.

Hýčkat vás budeme luxusním rautem a nebude chybět ani půlnoční přípitek s umělci a tanec na jevišti za doprovodu živé hudby.

Dopřejte si prvotřídní umělecký i gastronomický zážitek v duchu slavného rakouského génia.Připijte si na nový rok s předními operními umělci. Prožijte pravý mozartovský večer v jedné z nejkrásnějších historických divadelních staveb v Evropě, ve Stavovském divadle, kde v letech 1789 a 1791 sám skladatel dirigoval premiéry svých oper.

Pro bližší informace a rezervaci nás neváhejte kontaktovat na tel: 774 000 100 nebo pište na email: concierge@unqiueconcept.cz

#silvestrovskygalavecer #narodnidivadlo

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square