Vyzkoušejte dovolenou na jachtě

Vyzkoušejte tři exkluzivní jachty ze Sultans of the Seas, s nimiž můžete objevovat ta nejkrásnější zákoutí Malediv a odlehlé ostrůvky. Moderní a luxusní vybavení ve spojení s ochotným personálem učiní vaši plavbu nezapomenutelnou.

Každá jachta má zkušenou posádku – kapitána, soukromého kuchaře a instruktora potápění. Jachty jsou konstruovány tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky na vybavení, bezpečnost a design. Obytné části jsou plně klimatizovány a jejich moderní zařízení zaručuje plavbu na nejvyšší možné úrovni.

Z flotily Sultans Way si můžete vybrat jachtu, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům.

Vybavení: sound a video systém, TV s plochou obrazovkou ve všech kabinách, bezdrátové připojení na internet, trezor, minibar v master suitách, paluba na slunění, bar.

Na Sultans Way 001 jacuzzi. Na Sultans Way 006 prostorný salon otevírající se na zadní palubu.

The Sultans Way 007

Azimut 103S z roku 2007 má maximální rychlost 30 uzlů a kapacitu 20 cestujících (10 míst na spaní). Kabiny – master suite, VIP kabina pro hosty, dvě twin kabiny.

The Sultans Way 001

Azimut 98 Leonardo z roku 2007 má maximální rychlost 27 uzlů a kapacitu 20 cestujících (10 míst na spaní). Kabiny – master suite, VIP kabina pro hosty, dvě twin kabiny.

The Sultans Way 006

Azimut 68S ze sportovní série z roku 2007 má maximální rychlost 33 uzlů a kapacitu 10 cestujících (čtyři místa na spaní). Kabiny – master suite a kabina pro hosty.

#sultansoftheseas #jachty #dovolena

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square