CHATEAU HERÁLEC MEZI 15 NEJLEPŠÍMI ZÁMECKÝMI HOTELY SVĚTA

Luxusní pětihvězdičkový hotel Chateau Herálec *****, Boutique Hotel & Spa by L‘OCCITANE se jako jediný z České Republiky dostal mezi patnáct nejlepších zámeckých hotelů světa! Americký zpravodajský server CNN Travel sestavil žebříček noblesních hotelů z celého světa a zámek z Vysočiny v něm nechyběl. Pro rezervaci nás neváhejte kontaktovat!

Že je luxusní pětihvězdičkový hotel Chateau Herálec jedním z nejkrásnějších romantických zámků u nás i ve světě potvrdil americký zpravodajský server CNN Travel. Zařadil jej do žebříčku 15 nejlepších zámeckých hotelů světa. Nedávno jej také největší cestovatelský web TripAdvisor zařadil na základě zkušeností a osobních dojmů cestovatelů z celého světa do žebříčku deseti nejlepších světových zámeckých hotelů, kde se probojoval na 8. místo. „To že jsme získali nové prestižní ocenění a jsme ve společnosti světových klenotů s excelentním servisem a přístupem ke svým hostům jako je Ashford Castle z Irska, francouzký Hôtel de la Cité, Castello di Monterone a Castello di Pavone z Itálie, a další, je pro nás velkým uznáním a obrovským závazkem do budoucna. Zároveň je pro nás velká pocta, že i naše česká země je tak ve světě bezesporu vnímána jako místo, které má své osobité kouzlo a skrývá v sobě spoustu nádherných míst.“ uvedla Alexandra Kasperová, majitelka Chateau Herálec*****, Boutique Hotel & Spa by L’OCCITANE.

Zámecký boutique hotel Chateau Herálec z Vysočiny je národní kulturní památka, jehož bohatá historie sahá až do 13. století. Leží uprostřed téměř nedotčené přírody české Vysočiny v objetí historických památek UNESCO. Zámek je symbolem kvality, luxusu, soukromí a především výjimečnosti. Nabízí hostům luxusní designové ubytování, služby na nejvyšší úrovni a pohodlí velkolepého historického sídla se standardy a vymoženostmi dneška. Hosté oceňují čistotu historických prostor nezatížených spoustou mobiliáře a překrásnou designem využívající komunikaci originálních děl českých mistrů s jejich interpretací na velkoplošných tapetách. Koncept zámecké kuchyně je založený na tradiční české kuchyni s dotekem moderní gastronomie. Pokrmy jsou vždy připravované výhradně z čerstvých lokálních surovin, bez chemických přísad a dochucovadel podávané v duchu filozofie "slow food". Na zámku spoustu surovin získávají vlastním pěstováním na poli pod sýpkou, v bylinkových a zeleninových zahradách. Podporují výlučně dodavatele z nejbližšího okruhu v přesvědčení, že rozvoj regionu, jde ruka v ruce s trvalou udržitelností.

Výjimečnou atmosféru na zámku také nabízí krásné Wellness & Spa by L´Occitane, které jsou zárukou nezapomenutelného zážitku, spojeném s jedinečnou přírodní kosmetikou L‘OCCITANE v té nejvyšší kvalitě. „Vždy jsme se snažili plnit nejvyšší očekávání našich hostů a klást velký důraz na maličkosti a detaily, které nás právě dělají výjimečnými. Proto jsme získaným oceněním nesmírně poctěni a i nadále budeme pečovat o naše hosty co nejlépe. Děkujeme všem našim hostům za jejich přízeň a podporu!“ dodala Alexandra Kasperová.

#chateauheralec #nejlepsizameckyhotelsveta

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square