Borgo Pignano - ekologická farma v Toskánsku

Vstupte do světa včelařů, výrobců mýdla a chovatelů koní - Borgo Pignano, které leží v srdci 750 akrů ekologického statku v Toskánsku.

Pravděpodobně nebudete chtít opustit hotel, ale jste jen kousek od historických horských měst Volterra a San Gimignano a v dosahu od středověkých měst Florence, Siena a vinice Chianti.

Borgo Pignano nabízí 23 pokojů, včetně devíti apartmá. Dvoulůžkové pokoje se nabízí od 287,87 £ (327 €). Ceny obvykle zahrnují snídani, Wi-Fi a daň.

Hotel nabízí galerii - všechny pokoje jsou aranžovány uměním a starožitnostmi.

V hotelu na rozsáhlém pozemku naleznete stáje s koňmi pro rezidenty; galerii umění; posilovnu, lázně a jógu; parkovací místa a bezplatné Wi-Fi v celém objektu.

Náš oblíbený pokoj je Villa apartmá s krásným výhledem, na pokoji leštěné piano a freskami zdobená koupelna.

Malebné okolí bazénu byla vytesáno z dávného vápencovém lomu. Lehátka a slunečníky k dispozici. Pop-up bar a pěstěný trávník, kde si hosté mohou relaxovat.

Spa Borgo Pignano Spa nabízí hammam, saunu, tělocvičnu a fitness, včetně pilates a jógy. Ošetření organickými látkami, které jsou pěstovány na pozemku; vyškolený bylinkář využívá květiny, bylinky, rostlinné extrakty, oleje a med.

Vila nabízí experta na in-house mixologii; zkuste Fancy Free: vanilla- a zázvor napuštěná rumem, Pignano med, pomeranč a Amarena třešně. Mnoho ozdob nápojů se trhá přímo ze zahrad.

Stojí za to vstát z postele a nasáknout život na ekologické farmě: naučit se, jak se vyrábí organické mýdlo bylinkářem. Seznamte se se včelařem, který vás zavede do hotelových úlů, a vysvětlí, jak je o včely postaráno a jak se med vyrábí. Ochutnáte toskánská vína ve sklepě Borgo Pignano, se službou manažera restaurace .Navštivte galerii v místě statku a přihláste se do kurzu v malování. Jóga a pilates se konají ve fitness centru Borgo dvakrát týdně. Rezervujte si lekci jízdy na koni nebo se připojte s průvodcem na výlet lesem na koni. Borgo Pignano sousedí s velkou přírodní nádrží (Castelvecchio); hosté se tak mohou procházet a dostat se do San Gimignano za tři hodiny pěšky. Udělejte si výlet do nedalekého Volterra, město alabastru a navštívte jeho slavný kostel a etruské Guarnacci muzeum, jedno z prvních veřejných muzeí v Evropě, které je domovem úžasných etruských a římských sbírek.

(V hotelu je možné zajistit prohlídky na vyžádání, přizpůsobené různým zájmům, včetně umění, historie, kultury a kuchyně.)

Vydejte se do Sieny a prozkoumejte Palazzo Salimbeni, pozoruhodný gotický palác na Piazza Salimbeni. Lucca, Arezzo a Pisa jsou také v dojezdové vzdálenosti, jako jsou vinařské oblasti Montepulciano, Montalcino, Castellina in Chianti, Radda a Giaole. Středověký kopec města v blízkosti Borgo Pignano nabízí kostely a památky a mnohé z nich mají malá muzea a kláštery s freskami. K dispozici jsou termální prameny, etruské ruiny a hrobky, renesanční paláce, muzea a týdenní trhy. Místní restaurace rodinná Trattoria da BADO Borgo San Lazzaro ve Volterra podává vynikající, autentickou toskánskou kuchyni v útulném prostředí. Mama Lucia má na starosti kuchyni, předkrmy, zuppa volterrana (chléb a zeleninová polévka), Baccala rifatto (smažené solené tresky dušené s rajčaty) a domácí dezerty v hlavní roli své vlastní džemy a marmelády.

Pro zajištění Vaší vysněné dovolené nás neváhejte kontaktovat.

#borgopignano #ekologickafarmavtoskansku

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square