Potěšte maminky

Jakmile se ženy stanou mámami, jsou jimi už navždy – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Za to si zaslouží respekt nás všech po celý rok a teď v neděli 14. května to bude trochu oficiálnější! Nezapomeňte na maminky a udělejte jim radost!

Třeba právě vstupenkami do divadla. Vybrali jsme pro vás představení, které se jim budou líbit. Kupte vstupenky na představení z této nabídky do nedělní půlnoci (14. května) a získejte je s 30% slevou.

Balet Romeo Julie a královna Mab -

„Tak noc co noc Mab rozváží všem sny – milencům zdá se hned jen samá láska.“ Nejslavnější příběh lásky se znovu roztančí na jevišti Hudebního divadla Karlín.

30% sleva na termín 2. 7. v Hudebním divadle Karlín v 19.00

Tři sestry – racionální, ostrá i naivní -

Olga, Máša a Irina hledají smysl života, touží po štěstí a útěku ze současnosti, která se zdá tak beznadějná a bezvýchodná. Najdou ho?

30% sleva na termín 19. 5. ve Stavovském divadle v 19.00

Jako břitva (Němcová) -

Jako břitva. Muži vyhladí tvář – anebo ji pořeže, když se přitlačí příliš. Vždycky si dělala, co chtěla. Žena, která překonala svou dobu. Příběh o někom, kdo možná žije právě tady a teď.

30% sleva na termín 21. 5. ve Stavovském divadle v 19.00

Trubaúr -

Výpravná romantická opera Giuseppa Verdiho. Příběh lásky trubadúra Manrika (Gianluca Zampieri) a cikánky Azuceny (Veronika Hajnová), plný nečekaných zvratů, hrdinství, ale i úkladů, nenávisti a pomsty.

30% sleva na termín 24. 5. v Hudebním divadle Karlín v 19.00

Romeo a Julie -

„Jako paprsek zářící při bouřce na nebi Julie se objevila a Romeo ji miloval. Oba zapomněli na jméno, které bylo jejich potupou, a vzpláli k sobě stejnou láskou!“ V hlavních rolích zpívají Kateřina Kněžíková a Aleš Briscein.

30% sleva na termín 16. 5. v Hudebním divadle Karlín v 19.00

To nejlepší z Laterny -

Přesně to nabízí Cocktail 012 – The Best Of! Ukázky z minulosti historické i nedávné, např. Krkolomnou jízdu z Variací z roku 1963, ukázky z inscenací Hra o kouzelné flétně, Casanova, Graffiti, Hádanky, Legendy magické Prahy a další!

30% sleva na termín 14. 5. na Nové scéně v 17.00

Zavolejte nám a vstupenky pro vás zajistíme. Zajistíme vám i privátní auto s řidičem, či zarezervujeme příjemnou restauraci po představení.

#narodnidivadlo #potestemaminky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square