Kokomo Private Island

Vrchol bosého luxusu - o moc dál už to posouvat nepůjde – ani v přeneseném slova smyslu, ani doslova. Jednak na zeměkouli moc vzdálenějších míst od nás prostě není a za druhé Kokomo Private Island slibuje úplně všechno, co je vašich pět smyslů a jedna mysl schopných v tichomořském útočišti pobrat.

A přestože jsou tam rodiny vítány, řekněme si to na rovinu – nejvíc si to užijí zamilované páry. Rodina s sebou vždy veze vlastní bublinu zvyků a povinností, které vám nikdy neumožní naplno se otevřít okolí, zatímco láska bystří smysly, o které tu jde především. Ačkoli takový dobře naladěný samotář si to může vychutnat zrovna tak, i když jinak.

Je to daleko od všeho, kde hodiny diktují tempo života. Je tam jen písek, moře a kopce s džunglí. A kromě toho už jen resort, který se o vás kompletně postará, aniž by vám jakkoli ukrajoval ze soukromí. All-inclusive. Jediný rytmus, kterému se budete muset podvolit, jsou západy a východy slunce. Ostatní je na vás.

Jestliže jsme se na těchto stránkách nedávno zmiňovali o téměř nepřekonatelném potápění na Seychelách, tak zrovna tady, kousek od Velkého astrolábového útesu (čtvrtého největšího korálového útesu na světě), se hned naplňuje ono „téměř“ a pokud jste náhodou složili potapěčské zkoušky zrovna tam, tady se žádného zklamání bát nemusíte. Nádhera začíná jen pár desítek metrů od pláží. O kus dál pak už můžete plavat s želvami nebo rejnoky.

Kokomo Private Island je součástí skupiny Small Luxury Hotels. Otevírá 31. března tohoto roku a nabízí 21 vil s jednou až šesti ložnicemi. Každá má svůj vlastní nekonečný bazén. Ostrov Kokomo je součástí souostroví Kadavu, které patří k Fidži. Letadlem to sem z mezinárodního letiště Nadi trvá asi třičtvrtě hodiny.

Pro zajištění cesty nám neváhejte napsat!

#kokomoprivateisland

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square