Jarní únik do exotiky - Seychely a Bali

Únik od reality ještě před letními prázdninami? Romantika na pláži či akční výlety s rodinou po zelených exotických ostrovech? Cestování je snadné a bezpečné.

Na Seychely a Bali můžete cestovat i během letních měsíců! Díky ideální poloze, je zde krásné počasí.

Tropické ostrovy jsou oblíbené nejen pro páry. V současné době otevírají své brány rodinám s dětmi, které tu krom panenské přírody mohou poznávat historii a krásu kulturního dědictví. Exotická fauna a flóra Vás natolik okouzlí, že se Vám nebude chtít vrátit zpět.

Nezávazně vám zpracujeme nabídku vaší dovolené. Napište nám!

SEYCHELY

Samotné jméno Seychely vykouzlí ráj tropické přírody. Přesto i ta nejživější představa se jen sotva vyrovná skutečné kráse. Seychelské ostrovy nabízí flóru a faunu, kterou nemůžete najít nikde jinde na zemi. Pohádkové pláže s bílým pískem i průzračnou vodu Indického oceánu. Seychely jsou díky své poloze téměř na rovníku vhodné pro dovolenou celoročně. Ať už zde chcete strávit léto nebo potřebujete během naší zimy alespoň pár slunečních dní.

Pro dokonalé poznání Seychelských ostrovů klientům doporučujeme kombinaci více míst. Každý ostrov má jedinečnou atmosféru a vždy uvidíte něco nového. Některé ostrovy jsou opuštěné, jiné zabydlené a plné kulturních a historických zajímavostí. Pobyt může být na dvou i více ostrovech. Sdělte nám své představy a my Vám navrhneme nejlepší variantu.

BALI

Kouzelný ostrov bohů v Indonésii Vás okouzlí. Bali má vše, co hledáte. Od malebných rýžových políček, městeček s místními dílnami, balijských tanečnic až po nekončící večírky. Milovníkům přírody ostrov nabízí azurové moře, dlouhé pláže, sopky a pralesy. Nesmíme opomenout hinduistickou kulturu, která je po celém ostrově. Místní lidé jsou velmi přátelští, vstřícní a vždy vás přivítají s úsměvem na rtech.

Bali patří k turisticky nejnavštěvovanější oblasti v Indonésii. Gastronomie je pestrá, chutná a cenově dostupná. Díky rovníkové poloze se teplota průměrně pohybuje kolem 30°C. Nejlepším obdobím pro návštěvu je duben až říjen, kdy nastává období sucha. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu zalitou sluncem a pohodou.

#seychelly #bali

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square