Novikova a Popov nadchli pražské publikum

Julia Novikova a Dmytro Popov – vítězové soutěže Plácida Dominga Operalia – poprvé předvedli v pátek 10. března své talenty v Národním divadle a uchvátili publikum. Aby ne! Jejich pověst je předchází.

„Julia je stoupající světová hvězda – vynikající soprán s brilantním hlasem, která prokázala svůj talent už v televizní produkci Verdiho Rigoletta, kde jsme spolu vystupovali. Pracovat s ní je čirá radost, její pěvecké a herecké schopnosti mě zcela uhranuly.“ Plácido Domingo, nejlepší světový tenor Tenor Dmytro Popov přijel na první českou scénu po čerstvých zkušenostech z Vídeňské státní opery a z londýnské Covent Garden. Hraběte Vaudémonta zpíval v madridském Teatro Real a moskevském Velkém divadle.

„Při svém debutu v Metropolitní opeře byl vskutku impozantní jako mladý básník Rodolfo, dovádějící se svými bohémskými přáteli; něžně nemotorný při setkání se švadlenkou Mimi; silný ve svých vášnivých a ohnivých vzplanutích lásky a zoufalství, předvádějící svůj kovově znělý hlas.“ The New York Times Julia Novikova jako Slavík a Dmytro Popov jako Hrabě Vaudémont se v čarokrásných operách Igora Stravinského a Petra Iljiče Čajkovského představí ještě ve čtvrtek 16. března 2017.

Buďte u toho! Zajistíme vám vstupenky.

#novikovaapopov

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square