Služba osobní stylistky

Máte doma šatník plný oblečení, ale nemáte co na sebe? Když vkročíte do obchodu s oblečením, chtěla byste všechno, ale odejdete s prázdnou? Nejste si jistá, co vám skutečně sluší? Nemáte se s kým poradit? Nedokážete přesně pojmenovat svůj osobní styl? Jestli jste odpověděli ANO na alespoň jednu z otázek, jste tady správně. Právě pro vás je konzultace s osobní stylistkou přesně to, co potřebujete.

Využívat služeb osobní stylistky je stejně přirozené, jako pravidelně navštěvovat kadeřníka. Taky si přece nestříháte vlasy doma sama, že? A jestli ano, okamžitě s tím přestaňte! :-)

PRO KOHO JE TATO SLUŽBA URČENÁ?

Samozřejmě pro kohokoli. Ideální je například pro maminky po mateřské, které se vrací zpátky do práce a jejich styl se během těch pár let změnil. Zrovna tak pro každého, koho čeká přijímací pohovor do zaměstnání, nebo jiný důležitý mezník v životě. Nebo prostě pro ty, kteří chtějí jen "navést" na správnou cestu nebo se s odborníky poradit, zda-li se oblékají a líčí správně.

JAK TO FUNGUJE?

Službu osobní stylistky si můžete jednoduše objednat formou přihlášky (viz rámeček vpravo dole). Před samotnou konzultací vás stylistka požádá o zaslání vaší současné fotografie a také vašich tělesných mír. To vše bude potřebovat k tomu, aby se na vaši konzultaci mohla perfektně připravit.

CO KONZULTACE ZAHRNUJE?

Se stylistkou se setkáte u nás ve studiu, kde budete mít zaručené absolutní soukromí. Proberete do detailu váš typ postavy, definujete společně váš osobní styl a dostanete konkrétní doporučení typů oblečení, které se hodí jak pro vaši postavu, tak pro váš životní styl. Kromě praktických "taháků", které si můžete odnést s sebou, o vás budeme pečovat jako o princeznu ;-) V rámci konzultaci si můžete zvolit i další služby, a to nákupy se stylistkou, reorganizaci šatníku, osobní konzultaci s vizážistkou.

JAK DLOUHO KONZULTACE TRVÁ?

Standardní doba konzultace je 3 hodiny.

V rámci konzultace si můžete objednat i další služby:

  1. Nákupy se stylistkou

  2. Reorganizace šatníku

  3. Osobní konzultace s vizážistkou

#osobnistylistka #zajistime

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square