Let na exotickou dovolenou může být kratší o třetinu

Chystáte se na exotickou dovolenou, a přemýšlíte, jak si zkrátit čas potřebný k cestování? Přinášíme vám tip, při kterém ušetříte až třetinu času. Stačí vhodně zkombinovat běžný let pravidelnou linkou se soukromým letadlem. Rádi vám i vašim klientům poradíme a profesionálně vysvětlíme všechny výhody takového mixu.

Čtěte dál a dozvíte se více i o dalších možnostech...

PŘESTUPY Z PALUBY NA PALUBU

Letíte do Karibiku, na Seychely nebo na Vánoční ostrov? Pak je cenově výhodné, rezervovat si let pravidelnou linkou z některého velkého evropského letiště. Než se tam ale dostanete, může to trvat hodiny. A další hodiny ztratíte při přestupech a po přistání v exotické cílové destinaci, protože tam hotely obvykle při letištích nejsou.

Můžete však využít soukromé letadlo, které Vás přiblíží k rezervovanému komerčnímu letu přímo z letiště, které je k Vám nejblíž. A po přistání v cíli Vás jiné soukromé letadlo odveze až k hotelu. V obou případech máte k dispozici VIP službu Board to Board, tedy rychlý přestup z paluby na palubu bez zbytečných průtahů a čekání.

7 HODÍN LETU ZKRÁTÍTE NA 12

Ano, čtete dobře. Pokud využijete soukromé letadlo na přiblížení k pravidelné lince a k místu, kde budete ubytováni, pak reálně ušetříte až třetinu celkového času potřebného na cestování

VYZKOUŠEJTE HYDROPLÁN NEBO VRTULNÍK

V případě, že plánujete náročnou cestu s několika transfery, klidně se obraťte na nás. Naše dlouholeté zkušenosti z oblasti privátního létání a pronájmu malých soukromých letadel, vrtulníků či hydroplánů rádi zužitkujeme ve Váš prospěch.

Zároveň Vám profesionálně poradíme, jak si celý přesun naplánovat tak, aby byl co nejkratší a ekonomicky pro Vás co nejvýhodnější.

#privatnilet #zkrattecestunadovolenou #zajistime

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square