Klinika, která prodlužuje mládí

Dokonalost, luxus a vědecký přistup k omlazení a zpomalení stárnutí nabízí slavná Klinika La Prairie v Montreux. Již dlouhá desetiletí je toto místo na březích Ženevského jezera vyhledáváno mnohými slavnými osobnostmi.

Zajet si na víkendové či týdenní procedury můžete i vy. Vše domluvíme a zajistíme.

Počátky značky La Prairie se datují do 30. let 20. století. V této době začal výtečný švýcarský lékař a otec značky La Prairie Dr. Paul Niheans ošetřovat pacienty na své nově otevřené klinice. Profesor Paul Niehans byl průkopníkem ve vývoji buněčné terapie na řadu lidských onemocnění, včetně omlazujícího efektu na pleť i organismus samotný. Výsledky byly omračující a všichni chtěli vypadat mladě. Skutečný boom však přišel, když jeho léčebnou kúrou prošel papež Pius XII ve Vatikánu a celý svět se o účincích kosmetiky profesora Niehanse přesvědčil na vlastní oči. Značka a klinika LaPrairie rychle získala špičkovou pověst a stalo se z ní nedotčené útočiště omlazení, kde „dokážou zastavit čas“.

Klinika byla a stále je průkopníkem v terapii proti stárnutí. V roce 1978 oznámili vědečtí pracovníci kliniky La Prairie oznámili převratný vědecký objev – nástup nového systému ošetření pleti pomocí buněčné terapie představující zásadní převrat v kosmetice. V roce 1991 odkoupila komerčně prodávanou kosmetiku LaPrairie společnost Beiersdorf, která mimo jiné produkuje značku Nivea. Kosmetika La Prairie, kterou najdete v obchodech, se liší od té, kterou ošetřují v klinice v Montreux.

Klinika samotná prošla v posledních letech renovací v luxusní residenci s bazény s mořskou vodou, exkluzivním spa s veškerým možným servisem a vším, co je k regeneraci třeba. Poskytuje jedinečnou a světově unikátní kombinací špičkové terapie, ošetření, stravy a relaxačních procedur. Výsledky buněčné terapie jsou prý fenomenální. Sází na ně spousta slavných osobností a kliniku pravidelně navštěvují. Pokud chcete skutečně omládnout, vyzkoušejte švýcarskou kliniku…

#laprairie #klinika

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square