Pronájmy domů i lodí

Dovolená nebo výlet v hlavní sezoně a v atraktivní turistické oblasti, ale v klidu a pohodě? Pronajměte si hausbót u nás nebo v některé evropské destinaci. Má to své výhody a je to jednodušší, než si myslíte.

Stačí, když si vyberete destinaci a ostatní nechte na nás.

Největšími přednostmi takové dovolené je absolutní soukromí a výběr trasy přesně podle vašeho přání a vkusu. Vše přizpůsobíte jen sobě, své rodině a případně jen přátelům. Klid, soukromí, bezpečí a také spousta příležitostí k zábavě.

Voda krásně voní, nádherná krajina kolem a pozorování noční oblohy z vodní hladiny je skutečně skvostné. Nezní to skvěle? Tak neváhejte a prožijte to také! Můžete se také vydat po evropských kanálech, řekách a jezerech na kompletně vybavených plavidlech s vysokým komfortem ubytování. Třeba jen s partnerem, rodinou nebo se skupinkou přátel – vše je možné. Plavidla jsou konstruována tak, aby obsluha byla co nejjednodušší a byla zvládnutelná pro každého. K řízení těchto lodí nepotřebujete žádnou licenci, řidičský průkaz ani zkušenosti, před vyplutím budete důkladně proškoleni instruktory na místě. Plavidla jsou konstruována tak, aby obsluha byla co nejjednodušší a byla zvládnutelná pro každého. Jsou velmi jednoduše ovladatelná a snadno ukotvitelná. Rychlost plavby je 12 km/hod.

Můžete zvolit třeba plavbu hausbótem v Burgundsku a využít tak příležitost k poznání historické vinařské krajiny. Mezi Canal de Bourgogne, Saône, Canal du Centre a Loárou můžou milovníci vína vychutnat nejušlechtilejší moky z vinařství podél kanálů. Nebo si zvolíte jednu z nejkrásnějších vodních cest Bretaní, zemí plné pověstí a legend. Kanál vede z Nantes po řece Erdre, pak údolím řeky Oust přes města Redon a Josselin až do Pontivy. Od Pontivy vodní cesta pokračuje na Carhaix-Plouguer a Chateaulin nebo se setkává s řekou Blavet a vede líbezným klikatým údolím s početnými, nádhernými meandry až do přístavu Lorient. Je také možní vydat se na plavbu britskou malebnou zelenou krajinou, historickými městy a působivými vesničkami s hospůdkami na břehu řeky.

Lodě je možno pronajmout v osmi evropských destinacích na různých trasách: Francie, Německo, Itálie, Anglie, Skotsko, Irsko, Belgie a Nizozemsko. Se zařízením všeho potřebného a s výběrem trasy vám pomůžeme.

#pronajmydomuilodi

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square