Necker Island

Vyhledáváte o dovolené luxus, samotu a klid? Svůj ostrov v Karibiku nabízí k pronajmutí britský miliardář Richard Branson, zakladatel a majitel letecké společnosti Virgin Atlantic. V posledních týdnech právě zde nabíral síly bývalý prezident USA Barack Obama se svou ženou Michelle. Odpočívat v tomto ráji můžete také.

Stačí, když nám zavoláte.

Necker Island je malým tropickým rájem ležícím v souostroví Britských Panenských ostrovů. Branson koupil neobydlený ostrůvek o rozloze 300 tisíc metrů čtverečních koncem 70. let za výhodných zhruba 180 tisíc liber (zhruba pět milionů korun). Za tři roky a s investicí 10 milionů dolarů místo proměnil na luxusní soukromé letovisko.

Na ostrově je několik samostatných vil, kde mají návštěvníci velké soukromí. Základnu ostrova tvoří vila zvaná Great House, což je rozlehlá usedlost vystavěná v tradičním stylu na kopci nad pláží. Hosté mají k dispozici deset ložnic s otevíracími francouzskými okny přes celou jednu stěnu, ze kterých si hosté užívají okouzlující panoramatické výhledy.

Na tomto panenském ostrově najdete všechno, co jste si o takových ostrovech vysnili — moře úchvatné barvy, pláž s jemňoučkým bílým pískem, palmové háje a netknutou přírodu. Profukuje tu osvěžující vánek a během chvíle vámi prostoupí božský klid. Můžete využít dvě pláže, tenisové kurty, několik bazénů i fitness. O vaše pohodlí se stará 60 stálých zaměstnanců na plný úvazek včetně osobního šéfkuchaře a týmu instruktorů pro vodní sporty.

Na Bransonově ostrově se může najednou ubytovat až 28 lidí. Necker Island už poctili svou návštěvou již dříve mnohé slavné osobnosti, -spoluzakladatel Google Larry Page se tu v roce 2007 ženil. Miranda Kerr ho řadí mezi svá nejoblíbenější místa a nejraději cvičí jógu právě tady. Pravidelným hostem na ostrově je i Harrison Ford nebo Mariah Carey. Na ostrově svého času pobývala i princezna Diana, ochranka tehdy ostrov v okruhu 150 metrů neprodyšně uzavřela.


Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square