Luxusní péče na každém kroku

Nechejte o sebe pečovat ve výjimečném luxusním lázeňském resortu s nádherným výhledem na Středozemní moře, zátoku a pohoří přírodního parku Sierra Helada. Vyzkoušejte španělský top wellness hotel nedaleko Alicante, který pravidelně navštěvuje Kylie Minogue a Naomi Cambell.

Kontaktujte nás, vše zařídíme.

Lázeňský komplex Sha Wellness Clinic disponuje více než 6 000 m² vybavených prostor pro zlepšení zdraví a vytvoření pohodové atmosféry. Díky desítkám připravených relaxačních programů zbavíte své tělo únavy a stresu. Procedury v Sha Wellness jsou zaměřeny především na detoxikační léčbu, krásu a boj proti stárnutí. Sha Wellness Clinic spojuje západní a orientální relaxační metody.

Sha Wellness Clinic pomáhá najít rovnováhu mezi duchem, myslí a fyzickým zdravím. Jedná se o koncept založený na ideální kombinaci starobylých orientálních technik a nekonečných výhod západní medicíny. Metoda Sha spojuje makrobiotický jídelníček sestavený každému na míru a přírodní terapii. Učí zde své hosty, jak žít zdravě, dlouho a šťastně. Před příjezdem hosté vyplní detailní formulář, aby se hotel i jeho zaměstnanci mohli individuálně připravit na každého jednotlivce a najít ten správný plán pro péči o jeho tělo a ducha. Mimo to jsou připraveny speciální programy pro ty, kteří chtějí přestat kouřit, bojují se stresem, mají poruchy spánku, pro ženy v menopauze a pro osoby s problémy s vitalitou. Po příjemném pobytu se hosté cítí zdravější, mladší a obecně živější, viditelně se zpomalí proces stárnutí a podpoří se imunita.

Cílem je zde najít rovnováhu mezi tělem a myslí tak, aby si každý host odnesl maximum z odborné terapeutické péče. Mezi oblíbené procedury patří exkluzivní hydroterapie, shiatsu, jóga, chi-kung, tai-chi, terapie smíchem, akupunktura a jiné. Kuchyně nabízí kombinaci středozemní a makrobiotickou kuchyni, osvěžit se můžete v čajovně a samostatná restaurace je vyhrazená pro ty, kteří mají přísnou dietu.

Prostorné pokoje s exkluzivním designem, materiály, aroma a stylový komfort jsou sofistikovaně zkombinovány v každém detailu. Nabízí čtyři typy apartmá, takže si každý může vybrat takový, který bude nejlépe vyhovovat jeho představám. Classic, Deluxe, Grand a Presidentské apartmá jsou od 75 m² do 320 m² velké a každé má vlastní šatnu, soukromou terasu a i jacuzzi. Venkovní vyhřívané bazény, středomořské a tropické zahrady obklopující celý hotelový komplex, vodopády a pečlivě volené architektonické prvky tvoří příjemnou atmosféru a relaxační prostředí.

Okolí hotelu skýtá celou řadu příležitostí, jak využít volný čas. Užít si můžete jízdy na koni, golfu nebo Padel-tenis. V konferenčním sále si může poslechnout přednášky nebo sledovat filmy o zdravém životním stylu a všem, co k němu patří. K dispozici je nejen bohatě vybavená knihovna, ale také meditační místnost či ekumenická kaple.

#luxusnipece #shawellnessclinic

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square