Bruno Mars

Americký zpěvák a hudebník Bruno Mars ohlásil světové turné. Podpoří tak své album 24K Magic. Turné odstartuje 28. března v belgických Antverpách, česká zastávka v plánu není. Vystoupí nicméně v Německu nebo ve Vídni.

Vstupenky pro vás obstaráme.

Bruno Mars, vlastním jménem Peter Gene Hernandez je americký zpěvák, autor písní a hudební producent. Pochází z Waikiki (Havaj), ale po ukončení střední školy se přestěhoval do Los Angeles. Je známý jak pro své vlastní mezinárodní hity jako Just The Way You Are nebo Grenade, ale také i pro své featuringy na písních "Nothin' on You" od rappera B.o.B, "Billionaire" od Travieho McCoye. Jako producent se podílel na tvorbě hitů "Right Round" od Flo Ridy a "Wavin' Flag" od K'naan. 14. října 2010 vydal svoje debutové album, Doo-Wops & Hooligans.

Bruno Mars vydal na sklonku minulého roku své třetí studiové album. Má název 24K Magic a nabízí devět nových písniček. Mars zve posluchače prostřednictvím tohoto alba na velký retro večírek, na kterém vzpomíná na velikány soulové a r’n’b historie, ať už jsou to James Brown, Michael Jackson, Barry Manilow nebo Jimmy Jam & Terry Lewis. Ve dvaceti zemích světa se album ihned po vydání dostal na vrchol žebříčku iTunes.

#brunomarsk #zajistimevstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square