Valentýnský výlet

Wellness Hotel Diamant v srdci jižních Čech nedaleko překrásného zámku Hluboká je jako stvořený pro odpočinek a relaxaci. Od 10. do 19. února můžete využít speciální Valentýnský balíček za zvýhodněných podmínek.

Dopřejte si odpočinek, stačí, když se na nás obrátíme a my vše sjednáme.

Pětihvězdičkový hotel poskytuje ubytování v luxusně zařízených pokojích, včetně pokoje pro handicapované a dvou apartmá. V komplexu je hostům k dispozici komfortní Spa a Wellness centrum, exkluzivní Balneo centrum, špičkově vybavené Fitness a RRC Clinic. Potěší vás i návštěva hotelové restaurace s neopakovatelnou atmosférou, perfektním servisem a vynikající mezinárodní kuchyní. V nabídce samozřejmě nechybí ani vína světových značek s profesionálním sommelierským servisem.

Valentýnský pobytový balíček obsahuje:

Dvě noci v luxusním dvoulůžkovém pokoji včetně bohaté snídaně formou buffetu Welcome drink Sladké překvapení na pokoji Večeře formou 3chodového valentýnského menu s aperitivem v hotelové restauraci: Valentýnská relaxační procedura: - Společná koupel v double bath s možností výběru z vonných solí včetně mnoha masážních programů s různou intenzitou perličky nebo vířivky. - sklenka sektu s jahodami

Neomezený vstup do Aquamarine wellness & spa během pobytu: bazén, whirlpool, saunový svět - finská sauna, aroma sauna, infrasauna, římská parní lázeň, Kneippovy lázně, solná jeskyně a klimatizované fitness. 15% sleva na další relaxační procedury (masáže, koupele, relaxační rituály, atd.)

#valentynskyvylet #wellnesshotel

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square