Limitovaná edice Moët Rosé Impérial eMoëticons

Nejznámější šampaňské na světě představuje kreativní jazyk lásky s limitovanou edicí Moët Rosé Impérial Emoëticons 2017. Jeden z nejstylovějších způsobů, jak povznést jakýkoliv #moetmoment inspirovaný láskou: láskou romantickou i láskou mezi blízkými přáteli a členy rodiny.

Máte zájem o tuto nevšední edici? Dejte nám vědět.

Emotikony [smajlíci] se staly běžným způsobem komunikace a denně si lidé po celém světě vymění přibližně 6 miliard těchto obrázků. Jako univerzální a multigenerační jazyk emocí jsou emotikony perfektním způsobem, jak sdělit jednu z nejmocnějších emocí ze všech – lásku! Řekněte, co máte na srdci ve své zprávě – i na své lahvi! - pomocí Emoëtikonů, skupiny obrázků obsahující láhev šampaňského a skleničky, oči, rty, sluneční brýle ve tvaru srdce, noty, smajlíky, slova pop!, kiss, love a jiné. Emoëtikony vám umožňují sdělit lásku stylově, barevně a nekonečným množstvím způsobů.

Dárkový box Moët Rosé Impérial Emoëticons je plný veselého ducha Moët Rosé Impérial a obsahuje také hravé samolepky Emoëtikonů, abyste si mohli lahev Moët Rosé Impérial ozdobit podle sebe. Přední etiketa ukrývá další samolepky Emoëtikonů, stačí si vybrat a věnovat ji svým milovaným. Emoëtikony Moët & Chandon jsou k dispozici také online ke stažení na www.moet.com .

Moët Rosé Impérial, zrající dva roky ve firemních sklepích, má žhnoucí růžovou barvu s medovými odlesky. Jeho okouzlující buket kombinuje živou intenzivní vůni červeného ovoce, růží a náznak pepře. Jeho výrazné patro kombinuje šťavnatou trvalou intenzitou bobulí, masitost a pevnost broskví a svěžest jemného tónu mentolu.

#moetroseimperialemoeticons #nevsedniedice

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square