Dovolená v ráji jako dárek

Věnujte své lásce ten nejlepší valentýnský dárek. Udělejte si čas jeden na druhého a vydejte se vstříc liduprázdným plážím, romantickým zátokám, dobrodružným výletům a dlouhým večeřím na břehu oceánu.

Dovolenou na Mauriciu, Maledivách nebo Seychelách pro vás zajistíme přesně dle vašich představ.

Relaxujte ve stínu palem a dopřejte si špičkovou péči. Mauricius nabízí nejen krásné prostředí pro romantický pobyt, ale také atraktivní výlety pro páry, překrásná exotická Spa centra a dokonalé masáže. Na ostrově neexistuje žádná masová turistika, ani znečištění přírody. je téměř kompletně obklopeno místy přerušovaným korálovým útesem. Na ostrově najdete hory, krátery, husté pralesy, potůčky, řeky, vodopády, vesničky ztrácející se v bujné vegetaci, města ve starém koloniálním stylu a všudypřítomná pole cukrové třtiny.

Romantika na každém kroku. Odpočívejte v tyrkysové laguně, užijte si večeři servírovanou jen pro vás přímo na pláži nebo na opuštěném ostrově. Vychutnejte si západy slunce na nekonečném horizontu Indického oceánu. Maledivské ostrovy jsou omývány tyrkysovým mořem, jaké snad nemá konkurenci nikde jinde na světě. Slunce, jemný bílý písek, kokosové palmy, pestře kvetoucí a krásně vonící keře a podmořský svět překypující životem.

Pro manželské páry oslavující každé páté výročí svatby umíme zařídit jedinečnou slevu při pobytu ve vybraných hotelích na Mauritiu a Seychelách. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 - 12 měsíců před až do 6 -12 měsíců po výročí svatby v závislosti na hotelu.

#dovolena #mauricius #maledivy #seychely #valentynskydarek

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square