Brýle hvězd

Žilka Optik Studio zařazuje do svého portfolia nového designéra jménem Blake Kuwahara. Tato exkluzivní kolekce zaujme všechny milovníky designu a výjimečných brýlových obrouček. Nelze se divit, že této značce podlehl i Brad Pitt nebo Will Smith.

Chcete-li si tyto brýle pořídit také, sjednáme vám návštěvu v obchodě. Kontaktujte nás.

Blake Kuwahara, oslavovaný designér brýlí, v aktuální kolekci prezentuje sedm nových stylů na sezónu 2017, z nichž každý byl vytvořen integrací dvou kompletně odlišných siluet. Díky tomuto odvážnému postupu se Kuwaharovi podařilo stvořit autentický look, který nese jeho charakteristický rukopis.

Blake Kuwahara, oslavovaný designér brýlí, optometrista a člen prestižní rady amerických módních návrhářů debutoval stejnojmennou kolekcí brýlí, kterou představil na výstavě Vision Expo West v Las Vegas 2014.

V aktuální kolekci prezentuje sedm nových stylů, z nichž každý byl vytvořen integrací dvou kompletně odlišných siluet. Objevuje dichotomii klasických a nečekaných tvarů. Spojuje dvě odlišné siluety brýlí v jeden celek bez mezer a švů. Při volbě barevné palety vychází z odstínů dřevěného uhlí, které není kompletně černé, podzimních odstínů žita a bílého ořechu.

„Využívám tvary a formy známé z přírody, ale interpretuji je zcela novým způsobem. Mým cílem bylo vytvořit strukturu, rozměr a napětí prostřednictvím integrace dvou různých siluet. Vzal jsem přirozené tvary a zapouzdřil je do netradiční podoby,“ podotkl ke své kolekci Blake Kuwahara. Pozornost je věnována nejen tomu, jak brýle vypadají, ale také, jaký pocit navozují v ruce. Stěžejky stranic jsou zkosené do 45 stupňů, takže je skryt spoj stranice s obrubou a nevzniká mezera mezi brýlemi a stranicemi. Šroubky jsou potaženy nylonem, aby se předešlo jejich povolení.

Brýle Blakea Kuwahary jsou v prodeji výhradně v prémiových optikách, vybraných na základě přísných kritérií s cílem oslovit vyznavače malosériově vyráběných designových produktů. Mezi jeho stálými klienty jsou Brad Pitt, Sandra Bullock, Charlize Theron, Halle Berry, Robert Downey Jr., Will Smith, Jeremy Piven, Samuel L. Jackson, Slash či Gwyneth Paltrow.

#brylehvezd #optikzilka

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square