Tenisové zážitky

Murray, Djoković nebo Federer patří mezi nejlepší hráče tenisové historie. Své napínavé bitvy vám předvedou na nejdůležitějších turnajích sezony, které můžete snadno vidět naživo za vynikající ceny. Zažijte atmosféru prestižních tenisových turnajů přímo v místě konání. Můžete se za tenisovými hvězdami vydat do Říma, Madridu, Monaka nebo zvolit ty nejslavnější - French Open a Wimbledon.

Obraťte se na nás a zařídíme vám nejen vstupenky, ale i kompletní cestu.

French Open je nejprestižnější antukový tenisový turnaj na světě. Tenisový turnaj French Open se koná pravidelně na přelomu května a června v Paříži již od roku 1891, kdy se poprvé představil svým fanouškům pod názvem Championnat de France. Pro pomalý antukový povrch, sedm kol a absenci tiebreaku v rozhodující sadě utkání, které muži hrají na tři vítězné sety, je French Open označován jako fyzicky nejnáročnější tenisový turnaj světa. Letos se hraje od 22. května do 11. června. Celkový rozpočet French Open 2016 dosáhl výše 32 017 500 eur. Vítězové mužské a ženské dvouhry obdrželi 2 000 000 eur.

Wimbledon je nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj na světě. Letos se koná od 3. do 16. července. První ročník se konal v roce 1877. Za zakladatele je označován sportovní novinář Henry Jones. Největší z celkového počtu 49 kurtů, z nichž 19 je určeno pro grandslam, se nazývá jednoduše centrální dvorec. Ten má od roku 2009 zatahovací střechu pro případ deště v typicky proměnlivém jihoanglickém počasí. Celkový rozpočet Wimbledonu dosáhl v loňském roce částky 28 100 000 liber. Vítězové dvouher si připsali 2 000 000 liber.

Turnaj Monte Carlo Rolex Masters se uskuteční od 17. do 23. dubna a je první ze tří turnajů hrajících se na antuce. Tento turnaj je hráči a fanoušky velmi oblíbený vzhledem jeho umístění a dlouhé tradicí. Turnaj se hraje od roku 1897. Od roku 1969 byl díky otevřenosti profesionálům hrán pod názvem Monte Carlo Open. K roku 2012 nesl v názvu název kategorie Masters. V hlavní soutěži dvouhry startuje 56 tenistů a do čtyřhry nastupuje 24 párů. Celková dotace činí 3 830 295 EUR.

#tenis #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square