Biatlonové mistrovství světa

Mistrovství světa v biatlonu 2017 proběhne od 8. do 13. února na biatlonovém stadionu v rakouském Hochfilzenu. Předcházející mistrovství světa se zde konalo v roce 2005. Čeští biatlonisté a biatlonistky se pokusí napravit loňské MS Norsku v Oslu, kdy se jim nepodařilo získat žádnou medaili. Držte palce na dálku nebo jeďte osobně podpořit české sportovce.

Vše pro vás zařídíme, stačí, když nám dáte vědět.

Mistrovství světa v biatlonu se koná každý rok s výjimkou konání olympiády. Již potřetí se koná mistrovství světa v biatlonu v obci Hochfilzen v tyrolském údolí Pillerseetal, která je vzdálena cca 440 km od Prahy. Leží v Tyrolsku, cca 25 km od známého Kitzbühelu. Na závodníky i návštěvníky čekají moderně upravené prostory, velký Biathlon Family Club, nové tiskové středisko i nové parkovací plochy. To vše představuje jen část změn, kterými nedávno prošel tento biatlonový areál. Vše je moderní, velkorysé a chystá se na mistrovství světa.

Program: Čtvrtek 09.02. smíšená štafeta Pátek 10.02. sprint ženy Sobota 11.02. sprint muži Neděle 12.02. stíhací závod ženy i muži Středa 15.02. individuální závod - ženy Čtvrtek 16.02. individuální závod - muži Pátek 17.02. štafeta - ženy Sobota 18.02. štafeta - muži Neděle 19.02. závod s hromadným startem ženy i muži

#biatlonovemistrovstvisveta #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné tagy
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square