Luxusní azyl ve Verbier

Horské útočiště věhlasného miliardáře Sira Richarda Bransona ve Verbier můžete navštívit i vy. The Lodge je ideální pro luxusní pobyty spojené s lyžováním nebo letní aktivní dovolenou.

Chcete prožít pár dnů aktivního odpočinku ve švýcarském ráji? Kontaktujte nás.

The Lodge je prý jedna z nejkouzelnějších horských chat na světě. Nachází se na klidné cestě pouhých deset minut chůze od vleků a centra města Verbier. Nabízí ubytování maximálně pro 18 hostů v sedmi přepychově zařízených luxusních pokojích a dvou apartmá. Všechny pokoje i apartmá poskytují úžasný výhled do údolí. Hotel navíc disponuje dětským pokojem s palandami, ve kterém je možno ubytovat dalších 6 dětí. Samozřejmostí je i vnitřní bazén, venkovní vířivka i posilovna. Můžete zde strávit nejen jedinečnou zimní, ale i letní dovolenou.

Jídlo zde patří k vrcholným chvílím pobytu. Otevřená kuchyně dává příležitost pozorovat šéfkuchaře oceněného michelinskou hvězdou v jeho království. Nabídne vám mix švýcarské a mezinárodní kuchyně. Stravovat se lze v elegantním i neformálním stylu, přesně podle přání hostů. V hotelu naleznete i vinný sklep, ve kterém můžete ochutnat široký výběr prvotřídních vín. A nechybí ani Bam Bam, místní pes, který se čas od času objeví, aby zpříjemnil hostům pobyt.

Verbier je městečko, které se nachází ve švýcarském kantonu Valais v nadmořské výšce 1450 m. Nabízí výjimečný mix luxusu a sportu, stylu a kultur. Jedno z nejmondénnějších a zároveň nejsportovnějších středisek současnosti. Jezdí sem princové William a Harry, Hugh Grant, Jamie Oliver, James Blunt, dům poblíž má Phil Collins. Verbier je součástí největšího lyžařského resortu "Les 4 Vallées" (čtyři údolí) se 410 km sjezdovek a 90 vleky a lanovkami. Součástí tohoto lyžařského střediska jsou také Nendaz, Vezsonnaz, Thyon a La Tzoumaz. Verbier je známé jako jedno z hlavních světových center lyžování a snowboardingu ve volném terénu.

#azylveverbier #richardbranson #thelodge #lyzovani

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square