Lindsey Stirlingová

Před třemi roky musel být koncert houslistky a zpěvačky Lindsey Stirlingové, hvězdy internetové platformy YouTube, pro velký zájem přesunut z klubu do sportovní arény. Letos se ve Foru Karlín uskuteční dva koncerty 28. února a 1. března.

Zavolejte nebo napište, pokud máte zájem o vstupenky.

Stirlingová však už dávno není jen youtubovou hvězdou. Časopis Forbes ji zařadil na seznam nejvlivnějších osobností pod třicet let a její loňské desky Brave Enough se za první týden prodalo téměř 50 tisíc kopií.

Lindsey Stirling je živoucím důkazem, že by se vždy mělo snít ve velkém. Možná proto inspirovala milióny fanoušků po celém světě. Začalo to v roce 2012, kdy vydala debutové album a rychle se stala zářivou hvězdou na hudebním nebi. Získala prestižní cenu Billboard Music Award v kategorii Top Dance/Electronic Album a dosáhla platinového ocenění v Německu, Rakousku, Švýcarsku, zlatého v Polsku a stříbrného ve Francii.

V srpnu loňského roku houslistka vydala své třetí studiové album s příznačným názvem Brave Enough a fanouškům vzkazuje: „Moc bych si přála, aby lidé měli dostatek odvahy a dělali to, po čem v životě touží."

#lindseystirlingova #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square