Hans Zimmer

Nejvýraznější filmový hudební skladatel současnosti, autor hudby k takovým dílům jako Pearl Harbor, Piráti z Karibiku nebo Temný rytíř představí v Praze svou „Hans Zimmer Live on Tour“. Strhující koncert se uskuteční 4. června v O2 areně.

Nechcete si nechat ujít nevšední zážitek? Napište nám.

Hans Zimmer, v Hollywoodu nejžádanější skladatel filmové hudby, se vrací do Evropy na sklonku jara po koncertech ve Spojených státech a Austrálii. Na pódiu vystoupí se svou 15 člennou kapelou společně s orchestrem a sborem, tedy s více než šedesáti umělci.

Živé turné Hanse Zimmera představuje mnohovrstevnatý zážitek pro milovníky neobyčejných koncertů. Tento přinese skladby z bohaté hudební kariéry Zimmera napříč několika dekádami jeho tvorby.

Původem německý autor je považován za jednoho z nejúspěšnějších skladatelů filmové hudby současnosti. Začátky jeho hudební kariéry jsou spjaty s kapelou The Buggles. Záhy se však začal věnovat práci pro film. Jeho hudba k oscarovému filmu Rain Man mu doslova otevřela dveře do Hollywoodu. Od té doby Hans Zimmer často spolupracoval s režisérem Ridley Scottem, např. na filmech Thelma a Louise, Gladiátor nebo Hannibal.

Zimmerovu hudbu diváci znají z mnoha slavných filmových děl jako je Šifra mistra Leonarda, Piráti z Karibiku, Pearl Harbor, Počátek, Temný rytíř, Interstellar nebo z animovaných filmů Lví král, Madagaskar, Princ Egyptský, Kung Fu Panda, Já padouch a další. Dosud Zimmer pracoval na více než stovce filmů a získal za ně všechna ocenění včetně Oscara, Zlatého globu i Grammy.

#hanszimmer #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné tagy
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square