Elegantní Svatý Mořic

Legendární švýcarské zimní středisko je považováno za kolébku lyžování. Díky vynikajícím přírodním podmínkám, nádherným sjezdovkám, špičkovým hotelům a bezchybným službám se stal vyhledávaným místem odpočinku světové smetánky a aristokracie.

Chcete si zalyžovat právě zde? Kontaktujte nás!

Název Sv. Mořic je registrován jako mezinárodně chráněná obchodní značka a všude ve světě je spojován s prvotřídní úrovní a elegancí. Zimní turismus tady odstartoval v roce 1864, a dodnes si zachovává styl a nabízí řadu událostí světového jména i obchody všech významných značek. Právě tato atraktivní kombinace přírody, sportu, kultury, aktivit a poklidu, společně s jedinečnou polohou na břehu jezera, dělá ze Sv. Mořice skutečný horský drahokam.

Na lyžaře zde čeká 350 kilometrů sjezdových tratí s moderní infrastrukturou. Návštěvníci se mohou také svést na jedné z nejstarších přírodních bobových drah na světě nebo navštívit zábavný park pro snowboardisty. Vyznavače bílé stopy potěší 180 kilometrů perfektních běžeckých tratí.

K oblibě tohoto střediska přispívají i luxusní wellness programy, využívající proslulé minerální prameny, které zde vyvěrají. Elegantní a exkluzivní středisko s vysloveně kosmopolitní atmosférou je tak populární, že jeho název musel být zaregistrován jako mezinárodní ochranná známka. Každoročně přiláká mnoho vrcholových sportovců, celebrit, státníků, členů evropských královských rodin a byznysmenů. Není se co divit. Ve Sv. Mořici lze najít velmi kvalitní a luxusní hotely, ještě luxusnější restaurace, nádherné butiky a volnočasové aktivity.

Kempinski Grand Hotel des Bains *****

Pětihvězdičkový skvost Kempinski Grand Hotel des Bains je vstupní branou do v proslulém Sv. Mořici. Zastávka lanovky je přímo u hotelu. Kempinski je zárukou vysokého standardu a dokonalé pohostinnosti. Je domovem čtyř gurmánských restaurací, lázní, 184 pokojů a suit a 27 luxusních rezidencí.

Restaurace Ca d'Oro oceněná hvězdičkou Michelin nabízí vybranou kuchyni a restaurace Enoteca s uvolněnou atmosférou podává regionální kuchyni. Steakové speciality a sushi si můžete vychutnat v restauraci Les Saisons.

Wellness centrum hotelu Kempinski o ploše 2800 m² zahrnuje vyhřívaný krytý bazén, různé sauny včetně parních, solárium a relaxační zónu. Ve fitness centru mohou hosté navštívit hodiny aerobiku, bodystylingu, strečinku a vodního cvičení. V lázeňském centru si mohou návštěvníci dopřát masáže, manikúru, pedikúru nebo kosmetické ošetření. Dále si mohou zahrát vodní pólo, tenis, volejbal, golf nebo zkusit jízdu na koni a v zimě mohou okusit dech beroucí sjezdovky na hoře Piz Nair.

#elegantnisvatymoric #svycarskestredisko

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square