Třpyt dokonalosti

Exkluzivní šperk má magické schopnosti. Zdůrazní originalitu, zvýrazní eleganci a vkus. Krásu každé ženy znásobí a dovede její styl k dokonalosti. Podlehněte dokonalým skvostům, které vytváří mistři klenotnického řemesla. Vstupte do světa Tiffany a vyberte dárek v modré krabičce.

Vánoční dárek u Tiffanyho můžete vybírat z nejnovějších a nejoblíbenějších kolekcí. Jsou zde zářivé diamantové prsteny z dílny Palomy Picasso, dokonalé hodinky, elegantní perly, koktejlové prsteny s barevnými drahokamy, moderní kolekce Atlas, a samozřejmě největší novinka letošního roku, nová ikonická kolekce Tiffany T.

Ve výběru nejlepších dárků nesmí chybět oblíbené Tiffany Celebration rings, prsteny rozmanitých designů, které se skvěle vrství a symbolizují důležité milníky v životě; legendární Tiffanyho klíče s nejvzácnějšími žlutými diamanty, či oblíbená kolekce Open Heart od Elsy Peretti.

Pro pány jsou zde například stříbrné manžetové knoflíčky, a pro ty, kteří chystají to nejromantičtější gesto, je zde ikonický diamantový prsten Tiffany Setting - první a nejoblíbenější zásnubní prsten světa, symbol dokonalosti a pravé lásky. Spolu s platinovým snubním prstenem tvoří dokonalý pár. Darujte radost v modré krabičce od Tiffanyho.

#trpytdokonalosti #tiffany

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné tagy
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square