Silvestrovské oslavy

Chystáte se slavit e Silvestr a příchod Nového roku 2017 v příjemné restauraci nebo baru, ve společnosti přátel, rodiny, vynikajících pokrmů, zajímavého programu a dobrého pití?

Pokud stále nevíte, kde budete trávit letošního Silvestra, přečtěte si několik našich tipů.

Vyberte si a rezervaci vám zajistíme.

Restaurace Alcron připravila mimořádný silvestrovský večer. V La Rotonde bude nabízeno 5 chodové menu a živá huba celý večer, včetně vybraných vín, piva i nealkoholických nápojů. V noblesní michelinské restauraci pro vás michelinský šéfkuchař Roman Paulus připraví slavnostní 7 chodové menu plné skvělých lahůdek.

Restaurace Terasa U Zlaté studně s fantastickým výhledem na Prahu připravila luxusní 9 chodové menu. Bohatý výběr luxusních delikates z kambaly, daňka, svatojakubských mušlí a dalších. Navíc ústřicový bar, půlnoční občerstvení a v ceně také neomezená konzumace vín, šampaňského Taittinger Brut Resérve, piva a nealko nápojů.

V luxusní restauraci Zlatá Praha na střeše hotelu InterContinental připravili na Silvestr pro nejnáročnější klientelu luxusní 6 chodové menu, včetně vybraných vín. Vítání nového roku a ohňostroj na terase, půlnoční občerstvení. Celý večer živá swingová hudba. Restaurace nabízí skvělý výhled na Prahu.

Restaurace Dock house připravila na silvestrovský večer speciální nabídku steaků z australského prémiového hovězího masa a wagyu. Ochutnáte burger z hovězí veverky, steak maminha s čočkovým salátem a lanýžovým máslem, ryb eye steak s chřestem a oyster blade steak s liškami a kroupovým risottem.

Italská restaurace Aromi chystá na Silvestr luxusní 6 chodové menu, například Saltimboca z mořského ďasa, carpaccio z mušlí Sv. Jakuba nebo krevetové medailonky. Celý večírek bude v duchu Jamese Bonda.

Noblesní restaurace Kampa Park na Vltavě přímo u Karlova mostu připravila na Silvestr Black Tie party a luxusní 4 chodové menu. Torchon z foie gras, pečená treska s čočkou a černým kořenem, telecí entrecote s lanýži a čokoládový dort s vanilkovou zmrzlinou. Půlnoční ohňostroj.

Restaurace Hergetova Cihelna nabízí na Silvestra bohatý studený a teplý bufet s neomezenou konzumací. Krevety, ústřice, hovězí carpacio, hovězí steaky, kachní roláda, dezerty a další. Živá hudba, půlnoční ohňostroj, popůlnoční diskotéka. Večírek bude v duchu Black & White.

Krásná secesní restaurace Sarah Bernhardt ve slavném hotelu Paříž přichystá na silvestrovský večer luxusní menu fromou bufetu, které zahrnuje například telecí medajlonky, bretaňské humry, mořské ryby, nebo kachní prsa. Celý večer jazzová živá hudba. Půlnoční přípitek šampaňským a popůlnoční občerstvení.

Restaurace Villa Richter u Pražského hradu připravila na Silvestr 6 chodové gurmánské menu v restauraci Piano Nobile, které zahrnuje krém z langust, ústřice, humra, jelení svíčkovou a další lahůdky. Restaurace nabízí skvělý výhled na celou Prahu a půlnoční ohňostroj.

Celé silvestrovské pobyty nabízí hotel Grand Mark Prague. V rámci silvestrovského ubytování v některém z apartmánů nabízí také silvestrovské sedmichodové menu a kompletní program v rámci oslav příchodu roku 2017. V Michelinem doporučované restauraci Le Grill bude doprovázet hosty při večeři živá jazzová kapela. Večer vyvrcholí ohňostrojem na hotelové privátní zahradě v centru města.

#silvestrovskeoslavy #barneborestaurace #restauracealcron #terasauzlatestudne #zlatapraha #dockhouse #kampapark #sarahbernhardt #villarichter #grandmarkprague

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square