S dětmi na lyže

Chcete nadchnout děti pro zimní sporty? Zvolte jako dárek pobyt v některém z rodinných středisek v Rakousku. Těch menších klidných je tu hodně a mají skvělé dětské lyžařské cvičné areály, kde se děti určitě nebudou nudit. Rakouské Alpy jsou jako stvořené pro rodinné dovolené: pohádková horská příroda, vzorně upravované široké sjezdovky, spousta zábavy a kvalitní wellness.

Zvolte jen místo a termín, vše ostatní pro vás zajistíme.

Katschberg – vše blízko a skvělý dětský areál. Katschberg najdete v nejjižnějším cípu Salcburska v sympatickém středisku Katschbergerhöhe v nadmořské výšce 1640 metrů. Už tato skutečnost je pozitivní, protože signalizuje záruku sněhu i pozdě na jaře. Ve středisku je infrastruktura vybudována s ohledem na potřeby dětí a dětská lyžařská hřiště najdete, kam se podíváte. Co je nezvyklé, ale velmi příjemné, je jeho kompaktnost. Z jednoho konce na druhý dojdete pěšky za deset minut a z žádného hotelu to není více než 50 metrů k místu, kde si lze nazout lyže.

Na sjezdovce ve dne v noci - Gradonna Mountain Resort. Přímo na sjezdovce lyžařského areálu Großglockner Kals-Matrei byl vybudován velkolepý Gradonna Mountain Resort. Hosté se mohou ubytovat ve čtyhvězdičkovém hotelu s wellness areálem na ploše 3.000 metrů čtverečních nebo v jedné ze 42 horských chat se soukromými lázněmi. O program pro děti se stará dětský klub.

Sporthotel Sillian s péčí o děti po celý den. Jen 170 metrů od lyžařského areálu v nadmořské výšce 1100 metrů se nachází Dolomiten Residenz Sporthotel Sillian. Skvělá poloha přímo u nástupu do lyžařského areálu a nepřehnané ceny za skvělé ubytování a služby byly důvodem skvělého hodnocení evropského turistického portálu HolidayCheck. V hotelu je i dětský klub Häppi Päpi, kde se o děti starají po celý den. Děti mají k dispozici i vlastní dětský bazén se skluzavkou a brouzdaliště.

#sdetminalyze #katschberg #gradonnamountainresort #sporthotelsillian

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square