Poukaz na slunce

Kdo by se mohl zlobit, když mu jako dárek věnujete pobyt v některé z pohádkových destinací. Umíme zařídit cesty na míru, ale také last minute zájezdy. Stačí si jen vybrat, čeká na vás Karibik, Zanzibar, Thajsko, Srí Lanka, Dubaj nebo třeba Florida.

Čajové plantáže, hluboké pralesy, zlatavé pláže a panenská příroda činí z této čarokrásné asijské Srí Lanky perfektní místo pro dovolenou. Podmaní si vás rozmanitá krajina i místní kultura. Nasajte kouzlo starobylých historických památek a zapomenutých chrámů v džungli. Užijte si projížďku na slonovi a relaxujte v hotelových komplexech se špičkovým servisem.

V Dubaji vás okouzlí velkolepost, luxus a bohatství města, které se snoubí s orientální atmosférou. Nejvyšší budova světa, přepychové hotely, ostrovy ve tvaru palmy nebo lyžařský areál v obchodním centru? To vše a mnohem víc na vás čeká při návštěvě tohoto emirátu! Láká vás poznat něco netradičního a originálního a zároveň toužíte po ničím nerušeném odpočinku na krásných plážích? Pak je Dubaj ideálním místem pro vaši dovolenou.

Tvar Thajského království připomíná hlavu slona, jehož chobot tvoří výběžek Malajského poloostrova. Severní část je velmi zelená a hornatá. Turisté sem míří především pro poznání národních parků. Jih je zase typický svými úchvatnými písčitými plážemi. Thajsku se často přezdívá „země tisíců Buddhů“, jelikož buddhismus je zde patrný na každém kroku. Návštěva Thajska je vhodná téměř kdykoliv – země má tropické podnebí a teplota se během celého roku pohybuje okolo 30 °C.

Zanzibar láká návštěvníky na dovolenou plnou netradičních zážitků. Zdejší přepychové pláže vypadají jako z obrázků a díky jemnému a bělostnému písku v kombinaci s průzračným mořem vytvářejí doslova exotický ráj. Originálně vybudované hotelové komplexy a bungalovy zasazené v palmových zahradách dodávají této destinaci nezaměnitelná styl.

Karibikem je označován region v nejjižnější části Severní Ameriky, který zahrnuje Velké a Malé Antily, Bahamy a pobřeží střední a Jižní Ameriky, omývané Karibským mořem. Západní Indie – to je jméno, které Karibiku připadlo už za Kolumba, a dokonce on sám zřejmě nikdy nezjistil, že neobjevil novou cestu do Indie, ale zcela nový kontinent. Poprvé spatřil zemi na obzoru právě tady, v modravých vodách zalitých karibským sluncem. A když doplul k bělostným břehům Dominikánské republiky, prohlásil, že na světě není krásnějšího místa. Miliony lidí mu dávají za pravdu dodnes.

#dovolena #vanoce #dubaj #thajsko #zanzibar #karibik

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square