Překvapení pro děti

Vánoce jsou nejkouzelnějšími svátky především pro děti. Ještě stále máte čas na výběr jedinečných dárků pro ty nejmenší. Krásné vláčky, panenky, stavebnice, plyšáky i hračky, které pomáhají rozvíjet dětskou fantazii a kreativitu.

Přinášíme inspiraci pro správnou volbu, ale také se můžete obrátit na nás a my vám dárky obstaráme.

Pro předškolní děti jsou skvělé dárky, které mají nějaký přímý či nepřímý účinek na jejich rozvoj. Naučné hračky nemusíme ale pořizovat jen předškolákům, už tříleté děti se dokážou zabavit s čísly a písmenky – vždyť je vidí všude kolem sebe. Skvělé jsou také hračky zaměřené na rozvoj smyslů.

Pokud hledáte dárek pro školáka, může to být trošku složitější, navíc již musíte přihlédnout i k pohlaví dítěte. Nebojte se být odvážní. Ostatně dárky jsou často především o nápadu, ne o ceně. Nikdy není dost zajímavých společenských her, při kterých navíc můžete trávit čas s vašimi dětmi. Chcete podporovat hudební nadání svého potomka? Projevilo vaše dítě zájem o hudbu a hraní na nějaký nástroj? Zkuste vybrat elektronické klávesy, nebo dřevěnou kytaru!

Vyprávějte si a objevujte příběhy ze života své rodiny. Chcete poznat rodinné příběhy, o kterých jste ještě nikdy neslyšeli? „Babičko, dědečku… Jak to tenkrát bylo?“ je nová hra, při které si babička, dědeček, maminka, tatínek, ale i děti a kamarádi příjemně zavzpomínají a dozví se zapomenuté příběhy z rodinné historie. Hra obsahuje plno karet s retro fotografiemi a hravou formou vybízí k vyprávění příběhů.

#darkyprodeti #spravnavolba #prekvapeniprodeti

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné tagy
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square