MS v hokeji 2017

Těšíte se na hokejový šampionát v příštím roce? Nyní je ten správný čas pro zajištění vstupenek. Pořadateli mistrovství budou Německo a Francie, hrát se bude v Kolíně nad Rýnem a v Paříži. Čeští hokejisté se představí ve skupině B v Paříži. Vedle domácí reprezentace se utkají s Kanadou, Finskem, Švýcarskem, Běloruskem, Norskem a Slovinskem.

Zajistíme vám vstupenky i ubytování.

Mistrovství světa v hokeji 2017 začne 5. května na stadionu v Kolíně zápasem mezi Švédskem a Ruskem. Po tomto duelu proběhne zápas domácích Němců, který vyzvou USA. Současně změří své síly v Paříži Finsko s Běloruskem, a po tomto zápase se představí Češi v souboji s aktuálními mistry z Kanady. Český tým se následně střetne s Běloruskem (sobota 6. května), Finskem (pondělí 8. května od 20:15), Norskem (čtvrtek 11. května), Slovinskem (pátek 12. května), Francii (neděle 14. května) a Švýcarskem (úterý 16. května). Skupina A hraná v Kolíně je složená z týmů Ruska, USA, Švédska, Slovenska, Německa, Lotyšska, Dánska a Itálie.

Nezapomeňte, že tento šampionát již bude mít nový formát závěrů utkání. Pokud ve skupinovém zápase nastane prodloužení, tak se bude hrát pět minut se třemi bruslaři na každé straně. Pokud v prodloužení gól nepadne, tak o vítězi rozhodnou tři série nájezdů a následná rychlá smrt. Ve vyřazovací fázi (kromě finále) to bude také trochu jiné, když desetiminutové prodloužení absolvují čtyři hráči z obou týmů. Pak bude následovat pět kol nájezdů, a pokud se ani tehdy nepoznáme vítěze, tak rozhodně rychlá smrt. V zápase o zlato se bude hrát dvacetiminutové prodloužení, když se v něm představí klasický počet hráčů – pět na pět. Následovat bude pět kolové nájezdy a znovu rychlá smrt.

#MSvhokeji2017 #zajistimevamvstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square