Můžete být u toho

Co může nabídnout lepší hokej nežli zápasy NHL. Nenechte si ujít třeba dvě utkání Floridy Panthers s Jaromírem Jágrem v New Yorku! První utkání je na programu 9. ledna s New Jersey Devils a další jen o dva dny později na ledě New York Islanders.

Nabízíme jedinečný zájezd za 27 000 Kč. Zajistíme ale také vstupenky na jednotlivé zápasy v USA a Kanadě. Zavolejte nám!

Cena zájezdu do New Yorku obsahuje:

Leteckou dopravu Praha - New York (JFK) a zpět

4 x ubytování (hotel *** Queens, dvoulůžkový pokoj)

4 x snídaně

1 x vstupenka NJ Devils - Florida Panthers na horní ochoz

1 x vstupenka NY Islanders - Florida Panthers do sektoru 117

Cestovní pojištění, infobalíček a infoservis

Služby delegáta

Národní hokejová liga (NHL) je nejprestižnější hokejovou ligou světa. Účastní se jí pouze týmy z USA a Kanady. Hraje ji 30 mužstev, která jsou rozdělena do dvou konferencí, východní a západní. Obě konference jsou ještě rozděleny celkem na čtyři divize, každá po dvou. Ve východní konferenci jsou tyto divize: atlantická a metropolitní. V západní konferenci jsou divize: pacifická a centrální. Ve východní je v každé divizi osm týmů a v západní sedm.

Sezóna je rozdělena na dvě části. První je tzv. základní část, v níž každé družstvo odehraje 82 utkání. Po skončení základní části nastává druhé kolo, tzv. play off. Do playoff postupuje osm nejlepších družstev z každé konference. Poté se hrají série na 4 vítězná utkání. Na konci zbudou dvě družstva (jedno z východní a druhé ze západní) a sehrají mezi sebou finálovou sérii na 4 vítězné zápasy. Vítěz získává trofej pro vítěze – Stanley Cup.

#zapasynhl #jaromirjagr #zajistimevse

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square