Hudba plná vášně

Po svém triumfálním comebacku na operní pódia přijíždí legendární tenor José Carreras v rámci svého posledního světového turné i do Pardubic! Koncert se uskuteční v Tipsport Aréně 10. prosince.

Pokud si nechcete koncert věhlasného pěvce nechat, zavolejte nám.

Hvězdný tenor José Carreras oslavil v roce 2014 svůj senzační návrat na operní scénu titulní rolí v nové opeře „El Juez“ (Soudce). Ovace vestoje, vyprodaná představení a kritiky píšící o „comebacku snů“ provázely jeho návrat na operní pódia po téměř osmileté pauze.

V lednu 2015 Carreras zopakoval tento úspěch svými vystoupeními v prestižní Mariinské opeře v Sankt Peterburgu v Rusku – a následovat budou i další vystoupení v různých zemích. Po této skvělé sérii úspěchů José Carreras zahájil celosvětové koncertní turné pod názvem „A Life in Music“ (Život v hudbě).

V prosinci zavítá také do Pardubic. „Je skvělé, že si mohu zazpívat v tomto báječném městě“, říká Carreras. Společně s vynikající filharmonií pod taktovkou maestra Davida Gimeneze nabídne publiku program sestávající z nádherných melodií úchvatného období „Belle Époque“ a motivů z opery, operety a muzikálu. V Pardubicích samozřejmě zazpívá i několik úchvatných melodií jako přídavek.

#josecarreras #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square