Depeche Mode v Edenu

Kapela Depeche Mode nedávno oznámila termíny nového Global Spirit Tour, které odstartuje v květnu ve Stockholmu.

V Praze vystoupí 24. května na fotbalovém stadiónu Slavie v Edenu. Zajistěte si lístky již nyní. Kontaktujte nás.

Depeche Mode, jedni z nejvlivnějších umělců moderní hudby se chystají na světové turné na podporu svého nového studiového alba Spirit, které má vyjít na začátku roku 2017. Krátce po vydání alba vyrazí na Global Spirit Tour a poskytnou fanouškům příležitost vidět skupinu v rámci průlomové a silně emotivní show.

V rámci první části Global Spirit Tour vystoupí Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher před více než 1,5 milionem fanoušků v 32 městech v 21 zemích po celé Evropě. Kapela se mimo jiné představí 20. května také v Bratislavě na stadiónu na Pasienkách. Evropská koncertní série bude zakončena v rumunské Kluži a následně bude pokračovat v Severní a Jižní Americe.

The Global Spirit Tour je osmnácté turné Depeche Mode a půjde o první vystoupení kapely po více než třech letech. Depeche Mode na posledním turné Delta Machine vystoupili před více než 2,5 miliony fanoušků na vyprodaných koncertech po celé Evropě a Severní Americe a turné bylo jedním z největších a nejprodávanějších turné roku 2013. Na Global Spirit Tour bude kapela pokračovat ve svém charitativním partnerství se švýcarským výrobcem hodinek Hublot s cílem informovat a získávat fi nanční prostředky pro charitativní projekt Charity: Water, jehož posláním je poskytovat všem obyvatelům planety nezávadnou pitnou vodu.

Album SPIRIT bude čtrnáctým studiovým albem těchto hudebních průkopníků, které navazuje na kritikou velice kladně přijaté album Delta Machine z roku 2013, které se v 26 zemích umístilo v první pětce hitparád a na prvním místě v 12 zemích. Album Spirit produkoval James Ford, zakládající člen skupiny Simian Mobile Disco, jehož nedávné produkční práce zahrnují alba Florence and the Machine nebo Arctic Monkeys.

Depeche Mode doposud prodali více než 100 milionů desek a vystoupili pro více než 30 milionů fanoušků po celém světě. Depeche Mode nicméně odmítají usnout na vavřínech jako skupina, kterou zástupy hudebníků označují jako svou inspiraci a kritika přímo zbožňuje. Spirit a Global Spirit Tour jsou připravené psát další kapitolu v této historii hudební inovace a kritického a komerčního úspěchu kapely.

#depechemode #vstupenky #eden

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square