André Rieu se vrací

Patří mezi nejvýraznější umělce naší doby: nizozemský houslista André Rieu! Po koncertech v Argentině, Austrálii, na Novém Zélandu, ve Velké Británii a v Německu se celosvětově proslavený umělec vrátí v roce 2017 do České republiky a vystoupí 12. května v pražské O2 areně.

Vstupenky lze zakoupit již nyní. Kontaktujte nás.

40 milionů prodaných alb, 600 000 fanoušků, kteří se každý rok sejdou na jeho koncertech, a největší soukromý orchestr na světě. Andrého úspěchy mluví samy za sebe. André Rieu je Johann Strauss moderních dnů, mezinárodně oslavovaný jako „Král valčíků“ naší doby. Už od roku 1994 žije svůj sen: cestuje po světě se svým vlastním orchestrem. Od té doby až dodnes přináší na koncertech radost různorodému obecenstvu v 36 zemích na šesti kontinentech. Jeho program zahrnuje nejznámější hity z filmů, muzikálů, oper, rocku a popu i nejkrásnější valčíky. Fanoušci nadšeně oslavují jeho osobnost, repertoár i jedinečný styl propojující umělecký výkon a zábavu. Doposud největší koncert se konal v Melbourne před 38 000 diváky. Veškeré kostýmy, nástroje a pódiové konstrukce se vyrábí čtyřikrát, aby byla zajištěna dostupnost extravagantní výzdoby při cestování mezi kontinenty.

„Emoce jsou nejdůležitější věcí na světě,“ říká André Rieu. „Pokusme se činit naše životní rozhodnutí srdcem, nikoli hlavou. Lidé se mě často ptají, jak si vybírám hudbu, kterou hraji – je to ryzí intuice. Miluji Johanna Strausse, ale i Andrew Lloyd Webber a Bruce Springsteen ve mně vzbuzují nadšení. Měli bychom se přestat omezovat kategoriemi a hranicemi – nejen v hudbě, ale i v ostatních aspektech života.”

André Rieu je umělcem s mnoha rekordy: jeho alba se pravidelně umisťují v Top 3 britských hitparád a po celém světě již 30x dosáhl se svými alby, které nahrává ve vlastních studiích v Maastrichtu, na první příčky. Promítání jeho open air koncertu z Maastrichtu v roce 2015 bylo prvním koncertním filmem, který v pouhém jednom dni překročil tržby jednoho milionu britských liber. Tímto úspěchem prolomil Rieu rekord, který dosud držela skupina One Direction.

#andrerieu #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square