Vánoční concierge služba je tu!

Nemáte kdy přemýšlet o dárcích? Nemusíte se zatěžovat a ztrácet čas pobíháním po obchodech. Vymyslíme, zakoupíme a doručíme dárek pro vaše blízké i pro vaše kolegy nebo klienty. Kontaktujte nás co nejdříve.

Vybrat originální dárek pro partnera nebo zaměstnance nemusí být jednoduché. My však máme nepřeberné množství nápadů a inspirací. Stačí, když se na nás obrátíte a my vám nabídneme škálu možností. To ale není všechno. Jakmile si vyberete, půjdeme dárek zakoupit, případně za vás vystát frontu. Následně vše krásně zabalíme a samozřejmě včas doručíme.

Víte, že první zmínky o vzájemném obdarování se objevují již ve starověkém Římě? Vánoční dárky byly odjakživa symbolem upevňování vztahů. Dříve se kromě vlastnoručně vyrobených dárků nadělovala například červená jablka jako symbol dlouhověkosti, síly a zdraví nebo ořechy, pro moudrost a zralost. Symbolů bylo nespočet a každý měl specifickou vlastnost a význam. Například pokud jste ve středověku chtěli někomu o Vánocích popřát slávu a štěstí, darovali jste mu parfém nebo vonnou mast.

Nedílnou součástí Vánoc se ale dárky staly až v 19. století. Bylo zvykem obdarovávat členy rodiny, ale i služebnictvo, které dostávala například ošacení nebo malou finanční částkou na přilepšení. Dárky se dávaly také žebrákům nebo tulákům bez domova, kteří v době křesťanských svátků zaklepali na dveře bohatších domácností. Na počátku 20. století, v dobách hospodářské prosperity, se pod vánočním stromkem vyjma potřebných věcí objevovaly stále častěji drobnosti a hračky jen pro radost.

#christmas #vánoce #vanocniconcierge #zajistime #zabalime #vymyslime

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square