Sladké potěšení

Andělské pralinky jsou originálním dárkem nejen pro vaše blízké, ale také pro vaše obchodní partnery a klienty. Kromě typických příchutí, které vyvolávají příjemnou vánoční náladu, jako je perníkový nugát, pomeranč se skořicí nebo vanilkové rohlíčky, můžete zvolit i bonboniéru „Gentlemen only“ s různými druhy kvalitního alkoholu uvnitř. Na každé bonboniéře také můžete mít firemní logo.

Dejte nám vědět, vše zařídíme.

Pralinky jsou vyráběny ručně z luxusní francouzské čokolády Michel Cluizel. Tato rodinná firma produkuje vybrané čokolády, které obsahují čisté kakaové máslo, vanilku a třtinový cukr. Žádný sójový lecitin, geneticky modifikované organismy, rafinovaný cukr, konzervanty ani aromata v nich nenajdete. Tyto čokolády jsou označeny ochrannou známkou Noble ingrédients (vznešené suroviny), která vysokou kvalitu čokolády garantuje.

Andělské pralinky se vyrábí ručně, každou z nich ručně plní, zdobí i balí. Můžete si vybírat ze sta druhů pralinek s různými náplněmi i designem. Zákazníkům se také nabízí možnost nechat si vytvořit atypické druhy pralinek dle přání. Vytvoří i malé série pralinek s potiskem (např. firemní logo, fotka atd.) a pro náročné zákazníky certifikují jejich vlastní „originální pralinku“. Raritou je používání technologie reliéfní pralinky, která je na českém trhu novinkou.

#sladkepoteseni #andelskepralinky #michelcluizel

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square