Nemusíte vařit

Těšíte se na svátky, ale nechcete je strávit přípravou slavnostních pokrmů pro rodinu a přátele? Pak máte na výběr několik variant – catering, osobního kuchaře doma nebo návštěvu restaurace. Zajistíme pro vás kteroukoliv z těchto možností. Můžeme také třeba jen obstarat kompletní nákup, včetně kapra. Neváhejte, vše je třeba rezervovat s předstihem.

Vyzkoušejte, jak může být příjemné užít si slavnostní oběd, večeři nebo silvestrovské oslavy s přáteli v poklidu bez stresů s nakupováním surovin a vlastní přípravou. Nabízíme vám dvě varianty cateringu domů: v plném servisu včetně obsluhy nebo „jen“ doručení hotových či předpřipravených pokrmů.

Služba osobního kuchaře představuje poskytování kvalitních, čerstvých a vynikajících pokrmů v pohodlí vašeho domova, bez koloběhu nakupování, vaření a úklidu kuchyně. Kuchař prostě přijde k vám domů a o vše se kompletně postará. Jediné co musíte udělat vy, je říct, na co máte chuť.

Pokud dáte přednost sváteční večeři nebo obědu v restauraci, máme pro vás pár tipů.

Ve vyhlášeném hotelu Paris se ukrývá secesní klenot – restaurace Sarah Bernhardt. Nabízí gastronomické vánoční menu o pěti chodech podávané 24. a 25. prosince.

Francouzská restaurace v Obecním domě se stoletou tradicí se řadí mezi špičkové gastronomické podniky v Praze. Elegance, noblesa a styl, servis na úrovni a pravé delikatesy francouzské i české kuchyně. Dvě luxusní vánoční menu speciálně připravená pro příležitost štědrovečerní večeře můžete využít i jako dárek pro své blízké.

Restauraci U Modré kachničky v Nosticově uličce na Malé Straně se podařilo proměnit českou každodennost ve vysoce kvalitní kuchyni vytříbené chuti. Na Vánoce vám tato restaurace nabízí dvě speciálně sestavená menu.

V elegantním prostředí restaurace V Zátiší si vychutnáte nejen poklidné kouzlo Vánoc, ale i voňavou chuť tradiční české kuchyně. Restaurace si pro vás připravila speciální menu ve dvou variantách. Okusit ho můžete k obědu i večeři, a to od 1. do 30. prosince.

#vanocnivecere #cateringdomu #svatomartinskahusa

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square