Spolehlivé hlídání vašich dětí

Agentura Keiki vám zprostředkuje více než hlídání. Hledáte krátkodobé, dlouhodobé či SOS hlídání? Doprovod s hlídánáním dětí na dovolené, hlídání v dětském koutku či organizaci dětské oslavy?

Neváhejte se na nás obrátit a využijte výhody pro naše klienty.

Teprve čekáte příchod nového člena do rodiny? Náš jedinečný seminář pro nastávající rodiče vás bezpečně připraví na vše, co vás čeká – budete vědět, jak zvládnout vaše rodičovství již od prvního okamžiku. Vřele však doporučujeme i rodičům, kteří již děti mají. V rámci semináře se zaměříme na jejich individuální požadavky a poradíme i s výchovou problémových či svéhlavých dětí.Potřebujete zajistit spolehlivé hlídání? Naše zkušené chůvy vám pomohou s dětmi všeho věku, od novorozenců, přes kojence, batolata, předškoláky až po velké školáky. O vaše děti se mohou starat pravidelně dle vašich potřeb, či pouzeobčasně dle situace.

Pro případy nenadálých situací vám nabízíme expresní SOS hlídání, kdy pro vás spolehlivou chůvu zajistíme do 60 minut! Naše služby zahrnují také hlídání více dětí pohromadě v dětských koutcích. Využít však můžete také zprostředkování vhodné chůvy na plný či částečný úvazek, kdy pro vás chůvu vybíráme přesně dle vašich přání a potřeb.

Hledáte doučování pro vašeho školáka? Naši lektoři dítě doučí požadovanou školní látku, pomůžou s přípravou do školy, s domácími úkoly, připraví na testy, ale i pomůžou s jazyky či hrou na hudební nástroj.

Blíží se velký narozeninový den? Keiki pro vás připraví nezapomenutelné dětské oslavy!Vaše výhody s KeikiPři pravidelném dlouhodobém hlídání máte jistotu, že o vaše dítě bude vždy spolehlivě postaráno – zajistíme pro vás náhradu i v případě nemoci či dovolené vaší pravidelné chůvy, a to samozřejmě bez příplatku.

Každý měsíc od nás navíc dostanete písemné informace o pokrocích a vývoji vašeho dítěte z pohledu chůvy. Jednou ročně pak pro vás máme připraven speciální den Keiki jen pro děti, který je pro vás zdarma – pro děti připravíme program v malých skupinkách a vy si budete moci udělat den pro sebe.Při pravidelném doučování vám zajistíme adekvátní náhradu i v případě nemoci nebo dovolené pravidelného lektora, a to samozřejmě bez příplatku. Jednou měsíčně dostanete slovní vysvědčení, které vás bude informovat, jaké dělá vaše dítě pokroky.Při zprostředkování chůvy vám zajistíme adekvátní náhradu v případě její nemoci či dovolené (přičemž neplatíte žádné další poplatky za zprostředkování). Pokud vám chůva nebude vyhovovat, bez dalšího poplatku vám najdeme náhradu. Navíc od nás dostanete 5% slevu na využití služby doučování.

Agentura KEIKI.

#hlidanideti #doucovanideti #overenechuvy #doprovodnadovolenou

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square