Projděte se časem s Moët & Chandon na soukromé degustaci

Dům Moët & Chandon byl vždy průkopníkem inovací ve světě šampaňského a vlastní jednu z nejrozsáhlejších zásob starých ročníků. Ohlédněte se v čase a vychutnejte si ročníkové šampaňské Moët & Chandon v domácím nebo vámi zvoleném prostředí. Pro degustaci vám k šampaňskému zajistíme sommeliera, minibar a inventář dle vašich preferencí.

Cena balíčku se 6 lahvemi a službami sommeliéra začíná již na 13 435 Kč (+ DPH).

Zavolejte a vše domluvíme.

Základní nabídka degustace zahrnuje 6 lahví:

  • Grand Vintage 2008 blanc a rosé (novinka)

  • Grand Vintage 2006 blanc

  • Grand Vintage 1995 blanc

  • Grand Vintage 1990 blanc

  • Grand Vintage 1988 blanc

Tradice výroby šampaňských pod touto značkou je více než 250 let stará. Tato značka si díky své poctivé práci a píli získala jedinečnou pověst a prestiž po celém světě. Historie společnosti Moët & Chandon začala v 18. století, kdy si Claudie Moët založil vlastní společnost. Se svou rodinou byl usídlený v kraji Champagne, kde také vlastnil pozemky a vinic. Založil tak dnes prosperující společnost, kterou zdědil jeho syn. Po něm zdědil podnik rovněž syn, který už z rodinného podniku udělal ještě větší společnost a otevřel jí cestu na evropský trh.

Vinice jsou rozděleny do tří oblastí kolem Reims a Epernay: Montagne de Reims, Marne Valley a Côte des Blancs. Je tradicí používat tři různé druhy vinných rév, z nichž každá specificky přispívá k výrobě harmonické směsi. Vinice Moët & Chandon se nacházejí na 800 hektarech půdy, což znamená, že firma Moët & Chandon je největším samostatným pěstitelem vína v Champagne, kde představuje jednu čtvrtinu celkové vinařské oblasti.

#moetchandon #soukromadegustace #sommelier

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square