Luxusní bydlení

Vyberte si prémiové bydlení v Rezidenci SACRE COEUR2 v pražské rezidenční čtvrti pod Petřínem, jen pár kroků od Malé Strany a obchodního centra Nový Smíchov. Byty vás okouzlí vysokým standardem, velkorysým prostorem a pěknými výhledy na centrum Prahy. Zavolejte nám a objednejte se na prohlídku každou středu odpoledne do 26. října.

Kromě prohlídky komplexu, prezentace dalšího projektu Vitality Rezidence a klubu SATPO living, vás pozveme na skleničku do vzorového bytu s designovým interiérem. Pro všechny klienty je připravený malý dárek od jedné z partnerských společností.

Rezidence Sacre Coeur2 je určena především obdivovatelům historického centra Prahy a lidem s vysokými požadavky na bydlení, kvalitu a maximální komfort. Kromě limitované nabídky dvoupodlažních bytů v prvních dvou patrech nabízí bytové jednotky o velikosti 1+kk až 5+kk a pět luxusních penthousů na střeše objektu.

Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu. To vše jsou kritéria, se kterými renomovaní architekti Schindler Seko (4A) přistupovali k návrhu Rezidence Sacre Coeur2. Ostatně Rezidence získala v rámci soutěže „Czech Real Estate Award“ (Realitní projekt roku) Cenu odborné poroty v roce 2014 a Cenu veřejnosti v roce 2014 a 2015 za městskou část Praha 5.

Klidné a zároveň aktivní centrum městské části Prahy 5 nabízí v docházkové vzdálenosti historickou část metropole, obchodní centrum Nový Smíchov, bohatou síť restaurací, kaváren, fitness klubů, dětských hřišť, kulturních a zdravotních zařízení. Výborná je i dopravní dostupnost, na letiště či na golf dojedete za pár minut. Samozřejmostí Rezidence jsou 24/7 recepce, bezpečnostní a kamerový systém a dostatečný počet garážových stání i sklepů a dětské hřiště.

Byty vynikají jedinečností navržených dispozic, mají prostorné zádveří s místem pro šatnu nebo vestavěnou šatní skříň, nechybí ani technická místnost pro pračku a úložný regálový systém. Všechny byty jsou členěny na privátní a obytnou zónu. Každá obývací zóna má vlastní WC s umyvadlem, což jistě ocení nejen majitelé bytu, ale i hosté. Byty 3+kk a 4+kk mají ve standardním provedení 2 koupelny, jedna je vždy součástí ložnice. Večerní atmosféru pak podtrhuje možnost příjemného posezení na balkoně nebo terase.

#luxusnibydleni #sacrecoeur2

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square