Tenisové hvězdy

Fandili jste českým tenistům a tenistkám na US Open? Pak byste si neměli nechat ujít jedinečnou přehlídku těch nejlepších. Dějištěm finále tenisového Fed Cupu mezi Francií a Českem bude 12. a 13. listopadu Štrasburk. Ve stejnou dobu začne v londýnské O2 Aréně mužský Turnaj mistrů.

Chcete být při tom? Zajistíme pro vás vstupenky i cestu.

Svěřenkyně kapitána Petra Pály budou ve Štrasburku usilovat o vítězný hattrick a pátý titul za šest let. Dosud má český tým s Francií vyrovnanou bilanci 3:3 na zápasy. Loňské semifinále v Ostravě domácí tenistky vyhrály 3:1, přičemž rozhodnuto bylo už po třetí dvouhře. Ve Francii se hrálo naposledy před deseti lety, v baráži o Světovou skupinu tehdy český tým prohrál 2:3. Francouzky ve Fed Cupu triumfovaly v letech 1997 a 2003. Zatím není jisté, zda nastoupí Kristina Mladenovicová a Caroline Garciaová. Francouzská tenisová federace je dočasně suspendovala kvůli výrokům a chování na olympiádě v Riu.

ATP World Tour Finals, známý jako Turnaj mistrů, představuje závěrečný tenisový turnaj mužské profesionální sezóny pro osm nejvýše postavených mužů ve dvouhře a osm nejlepších párů ve čtyřhře na žebříčku ATP. Závěrečný šampionát se odehrává vždy v listopadovém termínu a v letech 2009–2018 je místem konání britská metropole Londýn, konkrétně pak multifunkční O2 Arena, v níž byl instalován dvorec s tvrdým povrchem.

#tenisovehvezdy #usopen #fedcup #zajistime

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square