Útočiště odpočinku a luxusu

Pokud vás láká odpočinek v Karibiku, máme pro vás tip na jedinečný hotelový komplex Zemi Beach House & Spa, který je označován jako nejlepší plážový resort roku 2016. Luxusní útočiště se nachází na ostrůvku Anguilla a kromě elegantních interiérů a skvostného spa nabízí možnost relaxovat na jedné z nejkrásnějších pláží v Karibiku. Chcete se na podzim ohřát? Dejte nám vědět! O vše se postaráme.

Resort se rozprostírá na šesti akrechNestled on six oceanfront acres on Anguilla's tranquil Shoal Bay East, Zemi Beach House Resort & Spa blends a contemporary luxury with experiences anchored in the rich island tradition. v klidné zátoce Shoal Bay East. Hostům poskytuje moderní luxus v kombinaci s jedinečnou ostrovní tradicí. From nourishing treatments within an ancient Thai house to small-batch rums enjoyed within the elegant Rhum Room, guests are transported by experiences that awaken and engage their senses. Středisko nabízí prostorné pokoje a multi-ložnicové apartmány v moderním karibském stylu, high-tech vybavení, a soukromé balkony s výhledem na oceán. Relaxaci hostům poskytuje jedinečné spa zaměřené na léčení mysli, těla a ducha. Samozřejmostí jsou různé druhy masáží a kosmetických procedur. Odpočívat mohou i v meditační zahradě. Uchvátí vás symetrický bazén, který je totiž postaven přímo u moře a dělí ho od něj pouze skleněná zeď, což vám přinese iluzi nekonečnosti.

Pláže, klid a pohoda - Anguilla je stále jedním z nejméně navštěvovaných ostrovů a tedy neporušeným rájem s nepřelidněnými plážemi s jemným bílým pískem a průzračnou vodou. I z toho důvodu je právě tento ostrov vyhledávaný světovými celebritami. Nejkrásnější pláže naleznete v zátokách Shoal Bay East, Rendezvous East, Meads Bay a Shoal Bay West. Potápěči ocení průhlednou vodu a množství korálových útvarů v okolí ostrova a také devět lodí, které se tu potopily od roku 1985 a jejichž vraky spočívají na písčitém dně v hloubce 12 až 25 metrů. Ostrov má stálé počasí s průměrnou teplotou kolem 27 stupňů. Anguilla v souostroví Malých Antil má rozlohu 91 km². Situován je přibližně 250 kilometrů východně od Portorika. Pojmenování ostrova pochází od legendárního mořeplavce Kryštofa Kolumba v roce 1493, který jej nazval pravděpodobně pro jeho dlouhý a útlý tvar podle španělského slova úhoř. Na ostrově je přibližně 8 960 obyvatel. Populace je převážně afro-amerického původu. Vzhledem k tomu, že Anguilla je zámořským územím Velké Británie, pro vstup a pobyt ve Velké Británii nepotřebují občané ČR zvláštní povolení.

#zemibeachhousespa #luxusniutociste

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square