Všechno krásné někdy končí...

...a něco jiného začíná. Prázdniny jsou za námi, školní rok a povinnostmi nabité období před námi. Sice mě ten nikdy se nezastavující kolotoč trochu děsí, ale současně se těším z toho, že věci zase mají svůj řád. A navíc – před námi je babí léto a podzim plný barev, který mám z celého roku snad nejraděj. Budu ale mít vůbec čas si ho užít? Jak jste na tom vy?

Dnes dopoledne jsem v autě slyšela reklamu na firemní vánoční dárky, prý je nejvyšší čas na jejich výběr. Nejprve jsem si říkala, že se někdo zbláznil, ale pak mi došlo, že mají pravdu. Již brzy začne nejhektičtější období celého roku. Samozřejmě to ještě není kvůli vánočním svátkům, ale než se nadějeme, bude tady říjen a skutečně nastane čas na úvahy o večírcích na sklonku roku, přípravách dárků, zajištění úklidů, pečení, zimních dovolených... Nejprve však musíme dokoupit všechny školní potřeby, vplout do každodenních závazků a úkolů, sladit rozvážení potomků do všemožných kroužků i sportovních klubů a současně naplno pracovat.

Zbude vám kvůli práci a povinnostem čas na procházky městem, romantické výlety nebo návštěvu zajímavé výstavy? Uvědomujeme si dostatečně, jak je důležité, aby v denním režimu každého člověka měl své místo i odpočinek? I velmi vytížení lidé by měli přinejmenším jeden den v týdnu věnovat jen svým zájmům, relaxaci i sportovním aktivitám. A ten, kdo pracuje více než osm hodin denně, by měl odpočívat ještě více. Bude-li člověk pracovat sedm dní v týdnu, jeho výkonnost se sníží a práce udělá stejně jako za méně dní s odpočinkem. Je třeba nezapomínat také nejen na rodinu, ale najít si čas na přátele, koníčky, četbu a třeba i další vzdělávání.

Máte pocit, že nic nestíháte a relaxaci už vůbec ne? Pak se nezatěžujte vyřizováním věcí, které za vás mohou udělat jiní. Přesně proto je zde pro vás CONCIERGE. Opravdu vám usnadní život a vyřeší za vás všechno, co se vám dělat nechce nebo čím nechcete ztrácet čas. Na internetu je sice neustále rostoucí nabídka služeb, ale současně s jejich rozšiřováním roste i čas, který si vyžaduje surfování mnoha webovými stránkami při vyhledávání té nejvhodnější nabídky. I když ji nakonec najdete, nemáte vůbec zaručenu její kvalitu. S CONCIERGE odpadá toto riziko i plýtvání časem. Žádné klikání, googlování a mailování nedokáže, co zvládne náš zkušený tým.

Dnešní svět nás posouvá směrem k větší soběstačnosti, můžeme mít všechno, co potřebujeme, můžeme cestovat, kam chceme a naplňovat své sny. Mnohdy se nám k tomu ale nedostává času. Ztrácíme ho tam, kde nemusíme. Nezapomínejme, že volný čas je také součástí našeho bohatství. A možná tou nejdůležitější. Šetřete si jej pro rodinu a přátele.

#vsechnokrasnenekdykonci #vanoceprichazeji #pomuzezaridime

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné štítky
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square