José González zahraje v Praze

Koncert švédského folkového zpěváka José Gonzáleze se uskuteční 27. ledna ve Foru Karlín. Návštěvníci se kromě slavného hudebníka mohou těšit také na orchestr The String Theory. S ním koncertoval González již v roce 2011, nyní půjde o druhé evropské turné, během něhož spojí své síly, aby nabídli fanouškům výjimečný hudební zážitek.

Pro zajištění vstupenek nás neváhejte kontaktovat.

Švéd José González poprvé okouzlil britské posluchače elegantním, ztlumeným, klasicky vybrnkávaným folkově popovým albem Veneer z roku 2005, kterého se prodalo úctyhodných 430 000 kusů jen v Británii. O dva roky později vydává album In Our Nature, další ponor do Joseho vlivů (argentinský folklór, folková tradice šedesátých let v USA a britský pastorální folk pop stejného období). Album se dostalo do UK Top 10 a Top 20.

Je to možná už sedm let od doby, kdy vydal svou poslední sólovou desku, ale José Gonzalez rozhodně nezahálel. Vydal dvě alba se skupinou Junip, svým elektroničtějším popovým projektem, a podnikl turné s Berlin/Göteborg String Theory orchestra (v roce 2011), kdy představil 11 předělávek svých písní, se Sidi Tourém a s kapelou pouštního blues Tinariwen (obojí v roce 2012). V roce 2013 ho oslovil Hollywood a Ben Stiller požádal Josého o práci s Theodorem Shapiro na hudbě k filmu jeho verzi filmu‘The Secret Life of Walter Mitty’ a aktuálně José přispěl písní ‘This is How We Walk On the Moon’ na charitativní projekt Red Hot k poctě Arthura Russella.

#josegonzalez #vstupenky

Poslední novinky
Archív
#hashtagy
Zatím žádné tagy
Sledujte nás
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Basic Square